Przejdź do treści

wRadzyminie

Strona główna » Sale szkoleniowe na wynajem Radzymin

Sale szkoleniowe na wynajem Radzymin

  Organizacja szkolenia, konferencji czy sympozjum to przedsięwzięcie wymagające od organizatorów między innymi wyboru odpowiedniego miejsca, w którym miałoby się obyć takie spotkanie. Szukając go, pod uwagę należy wziąć liczbę osób uczestniczących w wydarzeniu, jego charakter oraz wymagane sprzęty czy urządzenia elektroniczne. Idealna sala szkoleniowa powinna oferować stały dostęp do bezprzewodowego internetu i być wyposażona w projektor, ekran oraz tablicę interaktywną. Na terenie Radzymina znajdują się następujące obiekty tego typu:

  • Helios – biuro rachunkowe zlokalizowane przy Alei Jana Pawła II 49B lok. 1, które dysponuje kameralną salą konferencyjną o powierzchni 13 m2 mogącą pomieścić do 10 osób. Cena za godzinę wynajmu to 50 zł netto, a za cały dzień 350 zł netto. Obejmuje ona ostęp to flipchartów oraz WiFi, kawę i herbatę, a także możliwość skorzystania z drukarki i skanera.
  • Scena Cegielnia  koncept kulturalno — gastronomiczny działający przy Alei Jana Pawła II 193, na terenie którego znajduje się sala restauracyjna Basico. Z powodzeniem zorganizować można tu konferencję na 200 osób. Na wyposażeniu sali znajduje się bezprzewodowy internet Wi Fi, profesjonalne nagłośnienie oraz klimatyzacja.
  • ROKiS na pierwszym piętrze Radzymińskiego Ośrodka Kultury i Sportu zlokalizowanego przy Alei Jana Pawła II 20, znajduje się kompletnie wyposażona sala konferencyjna, w której mogą być organizowane różnego rodzaju spotkania. Dla posiadaczy Radzymińskiej Karty Radzyminianka przewidziana jest zniżka na wynajem w wysokości 25%.

  Jeśli szukasz większej sali szkoleniowej, spójrz ten wpis: Sale bankietowe Radzymin

  Loading

  0

  Napisz recenzję