Przejdź do treści

wRadzyminie

Strona główna » Sale bankietowe Radzymin

Sale bankietowe Radzymin

  Planujesz zorganizować małe przyjęcie jak komunika, chrzciny, urodziny a może firmowe spotkanie świąteczne? W gminie Radzymin powstało kilka ciekawych obiektów na takie okazje. Dzisiaj po głębszej analizie i researchu opiszemy Ci każde z tych miejsc.

  Czy wiesz, że w Gminie Radzymin jest aż 10 miejsc do organizacji przyjęcia nawet na 400 osób? Nie wyjeżdżając poza gminę, możesz zorganizować: urodziny, rocznicę, chrzciny, komunię, a nawet wesele czy większą imprezę firmową. Poznaj te miejsca i korzystaj z lokalnych biznesów:

  • Sala “Elena” przy ul. Żeligowskiego 2, Radzymin posiada 2 osobne sale do wynajęcia na dowolną okazję, jedna z nich do 20 osób a druga do 50 osób, posiada strefę zabawy dla dzieci, toaletę, parking.
  • Sala Blanka przy ul.Wołomińskiej 16, Radzymin, pomieści między 18 a 45 osób, posiada mały ogród dla gości.
  • Sala “Martynka” przy ul. Wyszyńskiego 74 w Radzyminie, pomieści do 200 osób, posiada do 50 miejsc parkingowych, pokój dla pary młodej, taras i ogród dla gości.
  • Sala “Li-La” Przyjęcia okolicznościowe przy ul. Weteranów 64e w Radzyminie, posiada miejsce nawet dla 60 osób, kameralny ogród i parking.
  • Sala Bankietowa “Dolce Vita” ul. Kilińskiego 1 w Radzyminie, posiada parkiet do tańca, parking, plac zabaw na zewnątrz oraz ogród, pomieści do 70 osób.
  • Scena Cegielnia, al. Jana Pawła II 193 w Radzyminie, z ogromną przestrzenią mogącą pomieścić do 300 osób. Pomieszczenie 270 m2 robi wrażenie poprzez wysokość sufitów 8m, organizowane są tutaj również koncerty i większe imprezy masowe. Sala posiada zaplecze noclegowe – 6 pokoi oraz apartament dla nowożeńców, a także duży parking oraz ogród. Kompleks można podzielić na 3 niezależne sale, połączone intuicyjnym przejściem.
  • Sala Bon Ton, al. Jana Pawła II 58a w Radzyminie, z górą i dołem, w tym samym czasie mogą odbywać się 2 imprezy, każde piętro pomieści do 50 osób. Sala ma ciekawe oświetlenie, mały parking, duże zaplecze kuchenne.

  Poza Radzyminem, ale nadal w gminie.

  • Pensjonat u Zychów, ul. Myszyniec 40 Arciechów. Duża sala z ogromną przestrzenią i parkingiem na zewnątrz. Może pomieścić gości do 250 osób.
  • Willa Emilianów ul. Objazdowa 10 Emilianów. Duża sala w stylu dworku, z parkingiem i sporą przestrzenią na zewnątrz, umiejscowiona obok lasu. Może pomieścić do 400 osób.
  • Kryształowy Dworek ul. Wesoła 14 Emilianów. Sala w stylu dworkowym, z dużym parkingiem oraz noclegami. Może pomieścić do 300 osób.

  Pamiętaj, że jeśli szukasz kameralnego miejsca na imprezę do 15 osób, czy cateringu możesz zapytać o ofertę również restaurację LaPasta&Pizza oraz Domek Ogrodnika, a także Cukiernia u Basi w Starych Załubicach.

  Chcesz dodać jakieś miejsce? Napisz do nas!

  Loading

  0 Recenzja

  Napisz recenzję