Przejdź do treści

wRadzyminie

wRadzyminie.pl

loader-image
22°C

O nas

Łączy nas biznes

Portal wRadzyminie.pl to portal stworzony dla lokalnego biznesu, by lepiej docierać do klientów szukających usług lub produktów w okolicy gminy Radzymin oraz by wspierać lokalne firmy w ich rozwoju i promocji. W portalu znajduje się wyszukiwarka firm, z wygodnym widokiem, podziałem na branże. W portalu są też ciekawe artykuły o firmach, działaniach biznesowych w gminie Radzymin. Po zapisaniu się do  newslettera, osoby będą informowane o lokalnych wydarzeniach biznesowych, czy zniżkach partnerów. Wydajemy również lokalną biznesową gazetę w formie papierowej i online. 

DSC02377
IMG_3791

W centrum wydarzeń

Szukasz ciekawych wydarzeń, koncertów, targów czy spotkań w gminie Radzymin? Portal wRadzyminie.pl to miejsce, gdzie znajdziesz aktualny kalendarz wydarzeń oraz relacje z lokalnych inicjatyw. Aktualny kalendarz: Bądź na bieżąco z tym, co dzieje się w gminie. Publikujemy informacje o nadchodzących wydarzeniach, dzięki czemu nie przegapisz niczego ważnego. Relacje z wydarzeń: Zobacz, jak było na ostatnim koncercie, festynie czy targach. Nasze relacje pozwolą Ci poczuć atmosferę wydarzenia i zainspirują do uczestnictwa w kolejnych. Promocja lokalnych inicjatyw: Wspieramy lokalne organizacje i twórców, promując ich wydarzenia i działania.

Sportowe emocje

Rozszerzamy naszą działalność, by dostarczyć Ci jeszcze więcej informacji o życiu w gminie Radzymin. Od teraz znajdziesz u nas wszystko, co związane ze sportem w naszej okolicy! Aktualności sportowe: Bądź na bieżąco z wynikami lokalnych drużyn, relacjami z meczów i zawodów, a także informacjami o nadchodzących wydarzeniach sportowych. Sylwetki sportowców: Poznaj bliżej lokalnych bohaterów sportu – ich osiągnięcia, pasje i historie. Promocja sportu i aktywności fizycznej: Zachęcamy do aktywnego trybu życia, informując o możliwościach uprawiania sportu w gminie Radzymin – klubach, sekcjach, obiektach sportowych. Współpraca z lokalnymi klubami i organizacjami sportowymi: Wspieramy lokalny sport,

sport w radzyminie
praca w gminie radzymin

Pracuj w Gminie Radzymin

Szukasz pracy w gminie Radzymin? A może jesteś pracodawcą i potrzebujesz nowych pracowników? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – naszą nową wyszukiwarkę ofert pracy! Już teraz łatwo znajdziesz pracę w gminie Radzymin, natomiast jeśli jesteś pracodawcą i potrzebujesz znaleźć pracownika z okolicy to możesz dodać bezpłatnie ogłoszenie!

Poznaj nas!

Nasz zespół redakcyjny. Chcesz dołączyć i wspólnie rozwijać portal? – napisz do nas!

Adrian

Sport & praca

Założyciel portalu. Zajmuje się sekcją sportową i ofertami pracy na portalu. 

Patrycja

Biznes & wideo

Założycielka portalu. Zajmuje się sekcją biznesową i wideo.

Kasia

Wydarzenia & kontakt

Zajmuje się dodawaniem wydarzeń i kontaktem z klientem. 

Napisz do nas!

Chcesz uzyskać więcej informacji o promocji w Radzyminie? Organizujesz wydarzenie lub masz problem z zakładką praca? Skontaktuj się z nami lub skorzystaj z formularza kontaktowego. 

Redakcja

kontakt@wradzyminie.pl

Zadzwoń

510666215

Praca

praca@wradzyminie.pl
609 425 393

Wydarzenia

wydarzenia@wradzyminie.pl

Obserwuj nas

Logotypy