Przejdź do treści

wRadzyminie

wRadzyminie.pl

loader-image
22°C
Strona główna » Książki i przybory szkolne Radzymin

Książki i przybory szkolne Radzymin

  Gdzie kupić książki i przybory do szkoły w Radzyminie? W mieście są aż 3 świetnie zaopatrzone księgarnie. W każdej z nich możesz zakupić farby, kleje, długopisy, flamastry, bloki, nożyczki, czy zamówić książki dla uczniów z lokalnych szkół. Sprzedawcy są bardzo dobrze zorientowani, jaka książka do jakiej klasy w jakiej szkole. Dlatego możesz liczyć na ich pomocy i doradztwo.

  Pierwsza z nich, której historia sięga roku 1991 mieści się przy ulicy POW, czyli niedaleko budynku miasta i gminy Radzymin oraz kościoła. Kolejna u Pani Aldona na Starym Rynku 25, w której zakupisz również zabawki i gry edukacyjne, a także książki do czytania. Ostatnia to ta w Galerii Jezierski Park, która jest w Radzyminie od 3 lat, sprzedaje w niej młody zespół. Również znajdziesz tutaj szeroki wybór książek, gier czy zabawek, a nawet kupisz balony i napełnisz je helem.

  <edit<

  Okazuje się, że w Radzyminie jest jeszcze jedno miejsce, gdzie możesz zakupić artykuły szkolne, jest to BanoLove ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1 lok.3. Zapraszamy!

  księgarnia Papirus Stary Rynek
  księgarnia w Galeria Jezierski Park
  księgarnia Jacek i Agnieszka ul.POW

   

  Polecamy korzystanie z lokalnych sklepów i wspieranie rynku sprzedawców po sąsiedzku.

  Loading