Przejdź do treści

wRadzyminie

Strona główna » PRACOWNIK MAGAZYNU PRODUKCJI

PRACOWNIK MAGAZYNU PRODUKCJI

    Witryna internetowa PROF-MET-KOL SP. Z O.O.

    Twój zakres obowiązków
    Przyjmowanie dostaw, sprawdzanie zgodności z dokumentacją, kontrola jakościowa i ilościowa.
    Organizowanie, składowanie i oznakowanie towarów.
    Przygotowywanie zamówień do wysyłki, sprawdzanie kompletności, wystawianie dokumentacji.
    Regularne przeprowadzanie inwentaryzacji, aktualizowanie stanów magazynowych, raportowanie różnic.
    Utrzymywanie czystości, przestrzeganie BHP, obsługa wózków widłowych.
    Komunikacja z działem logistyki, wsparcie innych działów.
    Usprawnianie procesów magazynowych, wdrażanie nowych rozwiązań.
    Korzystanie z systemów ERP i WMS, ewidencja przyjęć i wydań.
    Udział w szkoleniach, podnoszenie kwalifikacji.

    Nasze wymagania
    Uprawnienia UDT do obsługo wózków widłowych
    Doświadczenie min. 2 lata

    To oferujemy
    Umowę o pracę
    Atrakcyjne wynagrodzenie
    Prace w stabilnej, dynamicznie rozwijajacej się firmie
    Dofinansowanie do pakietu benefitów pozapłacowych.