Przejdź do treści

wRadzyminie

Strona główna » Wracamy do odwiedzin lokalnych firm z kamerą! Odcinek 1 z cyklu “firmy w Radzyminie” poznaj 3 firmy!

Wracamy do odwiedzin lokalnych firm z kamerą! Odcinek 1 z cyklu “firmy w Radzyminie” poznaj 3 firmy!

  Jak to się zaczęło? Latem 2023 roku, spontaniczne wyszliśmy z kamerą na Radzymin, odwiedzając lokalne firmy, a 2023 zakończyliśmy aż 11 odcinkami z tej serii!

  Odcinek 1 z cyklu “firmy w Radzyminie”

  Jeszcze pod koniec 2023 roku, mieliśmy rezerwacje na odcinki w 2024 roku. Zapowiedzieliśmy, że wrócimy do tego cyklu, w nowym roku, w marcu, ale udało się wcześniej.

  Jak to było w 2023 a jak będzie w 2024 roku? Co tydzień prezentowaliśmy 3 firmy, które prowadzą biznes na terenie gminy Radzymin. Do końca roku, odwiedziliśmy 33 firmy publikując aż 11 wideo! Każdy z odcinków, miał ogromne zasięgi organiczne (bez promowania!). Rekordowy odcinek ma niemal 12 000 wyświetleń, średnio każdy z odcinków miał 5-6ooo wyświetleń, co jest genialnym wynikiem, biorąc pod uwagę organiczne odcinki, długość, formę.

  Cieszymy się, że pomysł bardzo spodobał się zarówno firmom jak i oglądającym, czyli mieszkańcom. Co widoczne jest również po ilości komentarzy, udostępnień oraz odtworzeń. Dziękujemy w imieniu swoim oraz prezentowanych firm.

  Cieszymy się, że przekłada się to również na zainteresowanie ofertą lokalnych firmy, o czym wielokrotnie nam pisały. Po odcinkach odwiedzali ich nowi klienci. Wiemy, że wiele z tych miejsc, zostały poznane, dzięki tym filmom. Dziękujemy za wspieranie lokalnych firm!

  Wiemy, że przekłada się to również realnie na sprzedaż. Dlatego w 2024 roku wracamy i dalej będziemy promować firmy w takim cyklu, ale tym razem nie co tydzień, czyli 4 razy w miesiącu, a 2 razy w miesiącu. Pomiędzy odcinkami z cyklu “firmy w Radzyminie”  z 3 firmami, mamy pomysł również na odcinki specjalne, sondy uliczne, czy inne akcje z kuponami, czy…własną prasę!? TAK! Szczegóły niedługo!

  Poznaj 3 firmy z najnowszego odcinka

  1. Aleja Smaku to nowe gastronomiczne miejsce na mapie Gminy Radzymin. Wyróżnia się otwartą kuchnią, salą zabaw dzieci oraz specjalnych menu dla maluchów. Możesz tu zorganizować przyjęcie rodzinne, czy firmowe. Sala wyposażona jest w 2 rzutniki z wysuwanym ekranem, 2 stoły do bilardu, darty i piłkarzyki.

  Gdzie ich znajdziesz? Budynek Jezierki Park, adres: aleja Jana Pawła II 49b/17, Radzymin.

  2. Harmony Wellness & Beauty to nowe miejsce na mapie Gminy Radzymin, mieszące się w Słupnie. Harmony Wellness & Beauty to nowoczesne centrum modelowania sylwetki. Najskuteczniejsze zabiegi modelujące i pielęgnujące ciało. Więcej przeczytasz o nich: wradzyminie.pl/harmony-wellness-and-beauty-oaza-zdrowia-i-urody-w-slupnie-kolo-radzymina/

  Gdzie ich znajdziesz? ul. Ceglana 48, Gmina Radzymin/ Słupno

  3.Ela Kursa-Leder to trenerka mocnych stron, mentorka, Servant Leader. Od ponad 18 lat w branży rozwoju osobistego.

  Gdzie ją znajdziesz? Ela posiada biuro w Radzyminie, ale pracuje też online, jej fanpage to @Ela Kursa-Leder strona internetowa www.elakursa.pl

  Dziękujemy za udział i zapraszamy do odwiedzenia film.

   

  Jeśli prowadzisz firmę na terenie Gminy Radzymin i chcesz wystąpić w odcinku, napisz do nas:


   

  Loading

  0 Recenzja

  Napisz recenzję