Przejdź do treści

wRadzyminie

Strona główna » Weterynarz Radzyminie? Przychodnie weterynaryjne w Radzyminie

Weterynarz Radzyminie? Przychodnie weterynaryjne w Radzyminie

  weterynarz Radzymin

  Weterynarz w Radzyminie? Sprawdź, gdzie możesz udać się ze swoim pupilem do przychodni weterynaryjnej w mieście.

  Niestety bywa taki moment, że musimy się z naszym ukochanym zwierzakiem udać do weterynarza. Nasz pies może potrzebować tabletkę na kleszcze, a kot odrobaczanie. Może chcemy przyciąć pazury czy sprawdzić pewne nasze obawy co do stanu zdrowia.

  Jeśli potrzebujesz fachowej porady weterynarza, to sprawdź te dwa punkty przychodni weterynaryjnej w Radzyminie.

  Gabinet Weterynaryjny “Przyjaciele”

  Ten gabinet weterynaryjny znajduje się niedaleko centrum tuż przy siłowni Master Gym. Na Google Maps posiada opinię aż 4.8 na 445 opinii. Klienci mogą zaparkować samochód na parkingu mieszczącym około 10-15 samochodów. U weterynarza zakupisz tabletki na kleszczy, specjalistyczne karmy czy też zabawki dla psa. W “Przyjaciół” znajdują się 3 gabinety i recepcja. W przychodni można wykonać zabieg czyszczenia zębów, zaszczepić szczeniaka i psa przeciwko chorobom i wściekliźnie, a także lekarze zajmują się poważniejszymi zabiegami.

  Sprawdź jak dojechać: Gabinet Weterynaryjny “Przyjaciele” – Mapy Google

  EDINA Przychodnia Weterynaryjna R-Wet

  EDINA znajduje się znacznie bliżej centrum Radzymina zaraz obok cmentarza przy Targu Radzymin. Klinika weterynaryjna zajmuje się wszelkimi zwierzętami domowymi, zarówno tymi dużymi jak psy i mniejszymi kotami, myszami, szczurami czy królikami. Podobnie jak Przyjaciele zajmują się opieką stomatologiczną i zabiegami chirurgicznymi. Kupisz tutaj tabletki i obroże przeciwko kleszczom. W obydwu przychodniach wykonasz zabieg czipowania psa i wydania mu paszportu.

  Dowiedz się więcej: EDINA Przychodnia Weterynaryjna R-Wet – Mapy Google

  Do którego weterynarza w Radzyminie chodzisz ze swoim zwierzakiem?

  Loading

  0 Recenzja

  Napisz recenzję