Przejdź do treści

wRadzyminie

wRadzyminie.pl

loader-image
27°C
Strona główna » Wernisaż wystawy pokonkursowej „Migawki z Radzymina” w Galeria Piwniczka w Radzyminie

Wernisaż wystawy pokonkursowej „Migawki z Radzymina” w Galeria Piwniczka w Radzyminie

  W dniu 19 listopada odbył się wernisaż wystawy prac konkursowych pt. „Migawki z Radzymina”. Byliśmy tam osobiście, ponieważ nasz redaktor Adrian był jednym z 14 autorów zwycięskich prac. Jak sama nazwa konkursu i wystawy mówi „Migawki z Radzymina”, są to zdjęcia z Gminy Radzymin. Wszystkie prace były ciekawe, niektóre zrobiły na nas duże wrażenie m.in prace Pani Ewy Siweckiej, która otrzymała z resztą nagrodę główną a jest nią możliwość organizacji wystawy indywidualnej – gratulujemy i z chęcią weźmiemy udział w tej wystawie!

  Czy wiesz, że to już 20 wystawa w Galerii Piwniczka w Radzyminie? Dokładnie 17 listopada 2019 roku otwarta była pierwsza wystawa inaugurująca działalność Galerii Piwniczka w Domku Ogrodnika. Autorką wystawy fotografii “Bug. Obrazy rzeki” była Dagmara Jaworska-Bednarek. Mija już 3 lata, przez ten czas zostało zorganizowanych w sumie 19 wystaw, indywidualnych oraz zbiorowych. Galeria gościła 35 artystek i artystów, którzy prezentowali różne dziedziny sztuki wizualnych: ceramikę, malarstwo, rzeźbę, rysunek, grafikę, ilustrację, plakat i fotografię.

  Gratulujemy wszystkim autorom i zachęcamy do odwiedzin, ponieważ wystawę można oglądać do końca 2022 roku, szczegóły na stronie Galeria Piwniczka.

   

  Loading

  0 Recenzja

  Napisz recenzję