Przejdź do treści

wRadzyminie

Strona główna » Psycholog Radzymin i okolice

Psycholog Radzymin i okolice

  Psycholog zajmuje się stawianiem określonej diagnozy psychologicznej, która powstaje na bazie szczegółowego wywiadu z pacjentem oraz specjalistycznych testów. Do tego typu specjalisty udają się osoby cierpiące na depresję, przechodzące żałobę czy chcące poradzić sobie z problemami w związku, czy relacjach z rodzicami lub dziećmi. Szukając dobrego gabinetu psychologicznego w Radzyminie, warto się udać do jednej z poniższych placówek.

  • Centrum Medyczne Panorama — jego siedziba znajduje się przy ulicy Stary Rynek 2. Oferta obejmuje między innymi diagnozowanie dzieci i młodzieży w celu określenia indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych, konsultacje indywidualne u psychologa, psychoterapię indywidualną oraz konsultacje psychiatryczne.
  • Psychologia Duszy i Ciała – pod adresem ul. Jana Pawła II 12D w Radzyminie. Gabinet prowadzi Anna Pedowicz, pracuję terapią indywidualną, prowadzi terapie dla par, czy grupową. Pracuję klasycznymi metodami.
  • Gabinet psychologiczny Drogowskazy — zlokalizowany jest on przy ulicy Diamentowej 11/1. Zakres świadczonych tu usług obejmuje konsultację psychologiczną, terapię indywidualną dzieci, młodzieży i dorosłych, konsultacje w sytuacjach około rozwodowych, konsultacje rodzicielskie, wsparcie w obliczu choroby nowotworowej oraz wsparcie w żałobie. Ich ceny wahają się od 150 do 220 zł.

  Loading

  0

  Napisz recenzję