Przejdź do treści

wRadzyminie

Strona główna » Pierwsze urodziny Klinika LaBell w Radzyminie!

Pierwsze urodziny Klinika LaBell w Radzyminie!

  W dniu 29 października odbyła się gala z okazji 1 urodzin Kliniki LaBell, w której z przyjemnością braliśmy udział. Impreza odbyła się w Scena Cegielnia w Radzyminie.

  Klinika LaBell kilka dni temu skończyła swój pierwszy roczek, z tej okazji wyprawiła huczne urodziny dla swoich Klientek, partnerów i znajomych, na wydarzeniu było ponad 100 osób. My jako redakcja również mieliśmy okazję tam być. Jakie atrakcje czekały na gości?

  Rozpoczęło się od przywitania, warto dodać, że zadbano o każdy szczegół od samego wejścia, dekoracje i atmosfera była iście królewska! O balonowe dekoracje zadbała lokalna firma Let’s Party Radzymin, którą dobrze znamy. Po przywitaniu gości, opowiedziano kilka słów o zabiegach w salonie LaBell oraz najnowszym urządzeniu – leserze LaserMe. Po tym czas na pokaz bielizny, który przygotowała Blanka z salonu Madame w Wołominie. Chwilę po pokazie na salę wjechał przepiękny tort, smakował jeszcze lepiej niż wyglądał!

  W dalszej części wieczoru mieliśmy okazję skorzystać z konkursu i atrakcji, którą była ścianka 360! A także poczęstunku czy toastów oraz rozmów z gośćmi. Wieczór zakończyliśmy około 21:30. Dziękujemy za zaproszenie i wspólny czas!

  Organizujesz imprezę, szkolenie, czy konkurs w naszym mieście, czy gminie? Powiedz nam o tym, a napiszemy o tym na lokalnym portalu. Miesięcznie zagląda tu kilkaset osób z okolicy.

  Loading

  0 Recenzja

  Napisz recenzję