Przejdź do treści

wRadzyminie

Strona główna » Piekarnia w Radzyminie – spis tradycyjnych miejsc z wyrobami piekarniczymi

Piekarnia w Radzyminie – spis tradycyjnych miejsc z wyrobami piekarniczymi

  Większość z nas je pieczywo każdego dnia. Z tego powodu najlepiej wybierać takie, które jest dla nas zarówno smaczne jak i zdrowe. Zastanawiasz się, gdzie najlepiej kupować świeży chleb, bagietki czy pyszne drożdżówki? 

  Poznaj najlepsze piekarnie w Radzyminie pod względem opinii mieszkańców.

  • Piekarnia Garbolewscy przy ul. Al. Jana Pawła II 41 w Radzyminie, piekarnia z rodzinną tradycją od 1936 roku. Specjalnością piekarni jest dłuuuugi razowy chleb, który można kupić na odcinki. W ofercie są zarówno chleby o najprostszym składzie, jak i z dodatkami wzbogacającymi smak wyrobów (m.in. orzechy, śliwka, żurawina). W piekarni można również zaopatrzyć się w różnego rodzaju pierniki oraz ciasta drożdżowe.
  • Piekarnia Grzybki przy ul. Jana Pawła II 23 w Radzyminie, posiadają szeroką gamę produktów piekarniczych, ponad 60 rodzajów chlebów i bułek. Produktem, którym wyróżnia się oferta tej piekarni, jest chleb o niskim indeksie glikemicznym- idealne rozwiązanie dla diabetyków. W piekarni Grzybki w Radzyminie, znajdziesz również wyroby cukiernicze i przekąski własnej produkcji. Wypiek najbardziej polecany przez mieszkańców to chleb mazowiecki.
  • Piekarnia Lubaszka przy ul. Lecha Falandysza 10/U58 w Radzyminie, warto wiedzieć, że pierwsza piekarnia tej sieci powstała w 1945 roku w Warszawie. Lubaszka produkuje pieczywo i wyroby cukiernicze. W ofercie znajdziesz również kanapki i bajgle. Najbardziej polecane wypieki przez Radzyminiaków to chałka, chleb z kiełkami oraz chleb wiejski.
  • Piekarnia Gromulska przy ul. Lecha Falandysza 6 w Radzyminie, to rodzinna piekarnia z tradycją przenoszoną na kolejne pokolenia. Znajdziesz w niej zarówno chleby tradycyjne jak i z dodatkiem ziaren czy żurawiny, wszystkie robione są na naturalnym zakwasie. Najbardziej polecanym przez mieszkańców jest chleb złoty orkisz.
  • Piekarnia SPC ul. Stary Rynek 17 w Radzyminie, Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska została stworzona ponad 70 lat temu. Znajdziesz tu tradycyjne wypieki z mąki pszennej i żytniej oraz nowe kompozycje smaków z dodatkiem ziaren. Na miejscu można zakupić też coś dla łasuchów, drożdżówki, chałki czy ciasta.
  • Piekarnia gruzińska Batumi, ul. Falandysza 11 w Radzyminie, kupisz tu tradycyjne gruzińskie wypieki tj. chaczapuri z serem, mięsem lub warzywami. Dla wielbicieli słodkości znajdą się również gruzińskie słodkie przysmaki. 

  Oprócz tego pieczywo zakupisz w lokalnych supermarketach, ale ten wpis miał pokazać małe, tradycyjne miejsca tylko z wyrobami piekarniczymi.

  Loading

  0 Recenzja

  Napisz recenzję

  Tagi: