Przejdź do treści

wRadzyminie

Strona główna » Opał: drewno, węgiel i pellet — gdzie kupić w Radzyminie?

Opał: drewno, węgiel i pellet — gdzie kupić w Radzyminie?

  Trudno wyobrazić sobie ogrzewanie budynków bez materiałów opałowych, takich jak drewno, węgiel czy pellet. Wysokiej jakości produkty tego typu palą się przez długi czas, gwarantując należyty komfort cieplny. Szukając niedrogich, wydajnych materiałów opałowych w Radzyminie, warto odwiedzić jeden z poniższych sklepów:

  • Maro  skład opału i artykułów ogrodniczych zlokalizowany przy Alei Jana Pawła II 65. Firma działa na rynku od ponad 10 lat, prowadząc sprzedaż drewna kominkowego, węgla kamiennego, brykietu drzewnego, eko — groszku, pelletu oraz rozpałek do pieców i kominków. Współpracuje ona wyłącznie z zaufanymi, zarówno polskimi, jak i zagranicznymi dostawcami. Przedsiębiorstwo gwarantuje fachowe doradztwo oraz transport towaru pod wskazany przez klienta adres.
  • Pak – Bud S.C.  firma działająca przy ulicy Polskiej Organizacji Wojskowej 58d. W jej asortymencie znajduje się między innymi polski węgiel kamienny oraz ekogroszek. Klienci doceniają ją za bogaty wybór opału w przystępnych cenach, fachową obsługę oraz szybki rozładunek.
  • KOS -DREW przedsiębiorstwo z siedzibą przy ulicy Wyszkowskiej 16. Zajmuje się ono sprzedażą drewna liściastego opałowego z buka, brzozy, olszy, graba oraz dębu. Do wyboru są tu produkty w wałkach o długości 2,5 m, do samodzielnego pocięcia i połupania oraz już pocięte i połupane. Zamówienia są realizowane przy zakupie minimum 6 metrów przestrzennych. Firma oferuje bezpłatny transport opału do klienta.

  Loading

  0

  Napisz recenzję