Przejdź do treści

wRadzyminie

wRadzyminie.pl

loader-image
22°C
Strona główna » Odcinek 4 z cyklu “firmy w Radzyminie”

Odcinek 4 z cyklu “firmy w Radzyminie”

  Trochę nas nie było w temacie cyklu odcinków, ale działo się w innych wiec zapraszamy do śledzenia! Tym razem kolejne 3 firmy w naszej gminie.

  Odcinek 4 z cyklu “firmy w Radzyminie”

  Tym razem odwiedzamy firmy z totalnie innych branż, ale zlokalizowane dosyć blisko siebie. W odcinku czerwcowym zapraszamy do poznania:

  1. CM Panorama to Centrum Medyczne zlokalizowane przy ul. Stary Rynek 2 w Radzyminie, zespół ponad 26 poradni specjalistycznych, rozmieszczonych na 3 kondygnacjach budynku. Świadczący usługi na NFZ oraz komercyjnie. Otwarty  30 stycznia 2026 roku. Dla osób z potrzebami dostępna jest winda i podjazd. W odcinku pokazujemy wnętrze kilku poradni, oraz rozmawiamy z Bartoszem mgr fizjoterapii, pracującym w CM Panorama, który pokazał nam, jak wyglądają gabinety oraz sprzęt do rehabilitacji.

  2. Karmelovy butik to butik z odzieżą damską, polskich producentów, na każdą kieszeń. Mieści się pod adresem Kilińskiego 2A w Radzyminie, w parku, ale zakupów można dokonywać również online.

  3. Rucińscy to producent tradycyjnych wyrobów mięsno-wędliniarskich w gminie Radzymin, od 1989 roku. Posiada sklepy w 3 lokalizacjach: Radzymin ul. Konstytucji 3 Maja 12 i ul. Stary Rynek 15 oraz Stare Załubice ul. Mazowiecka 5.

  Zobacz wideo

  Dziękujemy za udział i zapraszamy do odwiedzenia film.

  Jeśli prowadzisz firmę na terenie Gminy Radzymin i chcesz wystąpić w odcinku, napisz do nas:


   

  Loading

  Tagi: