Przejdź do treści

wRadzyminie

Strona główna » Nowy sposób dodawania i przeglądania ofert o pracę

Nowy sposób dodawania i przeglądania ofert o pracę

  Mamy przyjemność poinformować uruchomienia beta testów nowego sposobu przeglądania i dodawania ogłoszeń o pracę na naszym portalu wRadzyminie.

  Tablica ogłoszeń o pracę

  Zmieniliśmy sposób wyświetlania ogłoszeń o pracę. Teraz każda osoba zainteresowana pracą może skorzystać z wyszukiwarki, która szuka po nazwach ofert, stanowiskach czy słowach kluczowych, dzięki czemu może w łatwy sposób filtrować zainteresowane oferty. Osoba może także szukać oferty pracy według lokalizacji, a także zaznaczyć checkbox “praca zdalna” pokazujący tego rodzaju prace.

  Dodaliśmy także możliwość filtracji kategorie przez “rodzaj umowy” (np. Umowa o pracę, na zlecenie, o dzieło czy inne), a także “sposób zatrudnienia” (Pełny etat, pół etatu i inne).

  Wyświetlane oferty na tablicy posiadają teraz możliwość dodania logo firmy, nazwa stanowiska, lokalizację stanowiska i czas opublikowania. Firmy, które wykupiły pakiet ogłoszeń premium mają możliwość wyróżnienia swojego ogłoszenia, które zawsze będzie pojawiać się na górze ogłoszeń.

  Wyświetlanie oferty pracy

  Po wybraniu odpowiedniej oferty pracy osoba zobaczy rodzaj zatrudnienia, lokalizację otwierającą się w Google Maps i szacowaną kwotę zatrudnienia.

  Poniżej widoczne będzie logo i nazwa firmy. Jeśli pracodawca wypełnił pole z filmem firmy lub sloganem to ono także się tam pojawi. W kolejnej części ogłoszenia znajduje się opis stanowiska i przycisk do aplikowania według podanego adresu e-mail.

  Dodawanie oferty pracy

  Osoba zainteresowana umieszczeniem oferty pracy na naszym portalu może dodać bezpłatnie 2 oferty pracy. Oferty po pomyślnej weryfikacji przez administratora (do 48h) pojawią się na 30 dni. Po tym czasie jeśli pracodawca ich nie przedłuży w Panelu Pracodawcy (patrz poniżej) zostaną one wygaszone. Osoby zainteresowane dodaniem więcej niż 2 ogłoszeń proszone są o kontakt.

  Dodając ofertę pracy wprowadziliśmy kilka dodatkowych rozwiązań. Aby dodać ofertę pracy wymagane jest stworzenie darmowego konta lub zalogowanie się do istniejącego.

  Poza standardowymi polami do oferty pracy wprowadziliśmy także: Forma zatrudnienia i rodzaj umowy, wynagrodzenie i sposób wynagrodzenia (miesięczne / tygodniowe).

  Zachęcamy pracodawców do wypełniania wszystkich pól opcjonalnych, które bardziej urozmaicą ofertę i ograniczą pytania zainteresowanego pracą do minimum tym samym zwiększając szansę na szybkie zatrudnienie.

  Panel pracodawcy

  Panel pracodawcy to ułatwienie dla rekruterów firm. W jednym miejscu znajdują się wszystkie dodane ogłoszenia i w łatwy sposób można zarządzać ogłoszeniami. 3 dni przed wygaśnięciem oferty osoba może przedłużyć ogłoszenie na kolejne 30 dni. Pracodawca może także obsadzić ofertę pracy jako “obsadzona”.

  Zmiany na portalu ogłoszeń wRadzyminie

  Sekcja ogłoszeń o pracę na naszym portalu przeszła wielokrotne testy. Aktualnie uruchomiliśmy beta testy do publicznego użytku. Zdajemy sobie sprawę, że mogą pojawiać się w niektórych miejscach problemu lub niejasności. Wszelkie problemy proszę kierować przez formularz na stronie kontakt.

  Lista zmian

  • wycofaliśmy z ogłoszeń pole “stała rekrutacja”, aby osoba poszukująca pracę miała pewność, że oferta pracy jest aktualna.
  • aktualne oferty pracy mają ważność do 31 grudnia 2023 roku. Po tym czasie jeśli pracodawca nie skontaktuje się z nami – zostaną wygaszone.
  • pracodawca ma możliwość skontaktowania się z nami w celu otworzenia konta, aby mógł zarządzać swoimi ofertami. W zakładce kontakt proszę wybrać odpowiedni temat wiadomości.
  • oferty pracy bez szczegółowego opisu stanowisk nie będą akceptowane. Warto w ogłoszeniu o pracę opisywać: zadania, wymagane umiejętności, oferowane korzyści i benefity.
  • logo powinno być w formacie kwadratu o wymiarach maksymalnie 150 x 150 pikseli.
  • część aktualnych ofert została przeniesiona z poprzedniej wersji, dlatego też nie mają wypełnionych pól takich jak rodzaj zatrudnienia, umowa czy wynagrodzenie.
  • aktualnie pracujemy nad wersją premium ogłoszeń, które pozwolą pracodawcą na dodanie więcej niż 2 ogłoszenia, możliwość wyróżnienia czy dłuższy okres dodania ogłoszenia.

  Loading

  0

  Napisz recenzję