Przejdź do treści

wRadzyminie

Strona główna » Gdzie w Radzyminie umyć samochód? Najlepsze radzymińskie myjnie

Gdzie w Radzyminie umyć samochód? Najlepsze radzymińskie myjnie

  Szukaszasz myjni w Radzyminie? Potrzebujesz umyć samochód ale nie wiesz, w którym miejscu? W dzisiejszym artykule podpowiem Ci, która Radzymińska myjnia według Google Maps jest najlepsza, a także jak do niej dojechać.

  Mycie auta to raczej męskie zajęcie – prawda panowie? Rzadko zdarza się, że kobieta z chęcią myje auto. Nie ma co się oszukiwać. Oczywiście zdarzają się wyjątki, której jednak potwierdzają regułę. Tak czy inaczej, lubimy myć (własne) samochody i dbać o porządek w aucie. Jest to swego rodzaju odprężające zajęcie. Przejdźmy jednak do głównego tematu artykułu, czyli:

  Jaka jest najlepsza myjnia samoobsługowa do mycia samochodu w Radzyminie?

  W zestawieniu znalazły się tylko myjnie samoobsługowe, ponieważ w Radzyminie nie ma żadnej automatycznej myjni. W naszym mieście znajdziesz ponad 5 myjni do mycia samochodu. Cała lista tutaj. Wyciągnąłem jednak trzy najlepsze myjnie i przeanalizowałem ich wady i zalety.

  Zaczynamy od tej, która ma największą ilość opinii na googole w dniu (aktualizacja w dniu 26.07.2023 r.)

  1. MYJNIA SAMOOBSŁUGOWA WASH&GO

  (ocena 4,7 z 241 opinii)

  Adres: Mokra 44, 05-250 Radzymin

  Położona blisko Radzymina to faworyt wśród myjnie. Posiada aż 208 opinii i ocenę 4,8. Czynna jest całą dobę. Świetnie wyposażona i posiada bardzo dobre ciśnienie w myjce. Dodatkowo można korzystać także ze szczotki do mycia felg. Użytkownicy docenili jakość używanej chemii, rozmieniarkę, odkurzacz i automat z akcesoriami do samochodu. Sprawdź.

  2. . Myjnia KAMFRESH

  Adres: Polskiej Organizacji Wojskowej 36A, 05-250 Radzymin

  (ocena 4,7 z 89 opinii)

  Niedawno wybudowana myjnia samochodowa ulokowana niedaleko cmentarza. Posiada aż 22 opinie na Google Maps i ocenę 4,5. W komentarzach można wyczytać, że w myjni jest mocne ciśnienie wody, bardzo dobra chemia, oraz długi czas mycia. Na plus niewątpliwie jest płyn bezpłatny płyn do mycia felg. Sprawdź.

  3. Myjnia Samochodowa ręczna oraz samoobsługowa

  (ocena 4,4 z 20 opinii)

  Adres: aleja Jana Pawła II 58e, 05-250 Radzymin

  Ta myjnia znajdująca się na aleji Jana Pawła II pod adresem 58e ma ocenę 4,7 na Google Maps. Użytkownicy myjni chwalą dobre ciśnienie wody w pompie. Uważać trzeba jednak na rozmieniarkę, która może wciągnąć banknot. Sprawdź.

   

  Loading

  0 Recenzja

  Napisz recenzję