wRadzyminie

Gdzie w Radzyminie umyć samochód? Najlepsze radzymińskie myjnie

Szukaszasz myjni w Radzyminie? Potrzebujesz umyć samochód ale nie wiesz, w którym miejscu? W dzisiejszym artykule podpowiem Ci, która Radzymińska myjnia według Google Maps jest najlepsza, a także jak do niej dojechać.

Mycie auta to raczej męskie zajęcie – prawda panowie? Rzadko zdarza się, że kobieta z chęcią myje auto. Nie ma co się oszukiwać. Oczywiście zdarzają się wyjątki, której jednak potwierdzają regułę. Tak czy inaczej, lubimy myć (własne) samochody i dbać o porządek w aucie. Jest to swego rodzaju odprężające zajęcie. Przejdźmy jednak do głównego tematu artykułu, czyli:

Jaka jest najlepsza myjnia samoobsługowa do mycia samochodu w Radzyminie?

W zestawieniu znalazły się tylko myjnie samoobsługowe, ponieważ w Radzyminie nie ma żadnej automatycznej myjni. W naszym mieście znajdziesz ponad 5 myjni do mycia samochodu. Cała lista tutaj. Wyciągnąłem jednak trzy najlepsze myjnie i przeanalizowałem ich wady i zalety.

1. MYJNIA SAMOOBSŁUGOWA WASH&GO

Adres: Mokra 44, 05-250 Radzymin

Położona blisko Radzymina to faworyt wśród myjnie. Posiada aż 208 opinii i ocenę 4,8. Czynna jest całą dobę. Świetnie wyposażona i posiada bardzo dobre ciśnienie w myjce. Dodatkowo można korzystać także ze szczotki do mycia felg. Użytkownicy docenili jakość używanej chemii, rozmieniarkę, odkurzacz i automat z akcesoriami do samochodu. Sprawdź.

2. Myjnia Samochodowa ręczna oraz samoobsługowa

Adres: aleja Jana Pawła II 58e, 05-250 Radzymin

Ta myjnia znajdująca się na aleji Jana Pawła II pod adresem 58e ma ocenę 4,7 na Google Maps. Użytkownicy myjni chwalą dobre ciśnienie wody w pompie. Uważać trzeba jednak na rozmieniarkę, która może wciągnąć banknot. Sprawdź.

3. Myjnia KAMFRESH

Adres: Polskiej Organizacji Wojskowej 36A, 05-250 Radzymin

Niedawno wybudowana myjnia samochodowa ulokowana niedaleko cmentarza. Posiada aż 22 opinie na Google Maps i ocenę 4,5. W komentarzach można wyczytać, że w myjni jest mocne ciśnienie wody, bardzo dobra chemia, oraz długi czas mycia. Na plus niewątpliwie jest płyn bezpłatny płyn do mycia felg. Sprawdź.

Dodaj opinię

Oceń i zostaw komentarz*