Przejdź do treści

wRadzyminie

wRadzyminie.pl

loader-image
28°C
Strona główna » Medycyna

Medycyna

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego warto korzystać z usług lokalnych specjalistów. Kategoria “Medycyna” pomoże Ci zrozumieć, dlaczego warto zaufać ekspertom działającym w Radzyminie, którzy troszczą się o Twoje zdrowie i komfort.

Różnorodne Usługi Zdrowotne Odkryj szeroki wachlarz usług medycznych oferowanych przez firmy w Radzyminie. Artykuły w kategorii “Medycyna” wprowadzą Cię w świat specjalizacji medycznych, od opieki rodzinnej po zaawansowane procedury diagnostyczne.

Specjaliści z Pasją i Doświadczeniem Znajdź informacje o placówkach i lekarzach, którzy oferują profesjonalną opiekę, bazując na wiedzy i pasji do medycyny. Nasza kategoria pomoże Ci znaleźć specjalistę, który odpowiednio zadba o Twoje zdrowie i komfort.

Zdrowie na Pierwszym Miejscu Medycyna to troska o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie. Dowiedz się, które placówki medyczne w Radzyminie kładą nacisk na holistyczną opiekę i skuteczne leczenie.

Zaufaj Lokalnym Ekspertom: Odkryj Kategorię Medycyny w Radzyminie! Jeśli cenisz swoje zdrowie i pragniesz korzystać z lokalnych usług medycznych, nasza kategoria “Medycyna” jest dla Ciebie idealnym źródłem informacji. Poznaj profesjonalne placówki, które zapewnią Ci kompleksową opiekę zdrowotną w mieście Radzymin.

Psychologia Duszy i Ciała. Anna Pedowicz

Jestem psychologiem, terapeutką uzależnień, trenerką umiejętności psychospołecznych, arteterapeutką. Prowadzę terapię indywidualną, terapię rodzinną, terapię grupową oraz warsztaty rozwojowe i grupy wsparcia. Edukuję i wspieram osoby doświadczające przemocy domowej, osoby uzależnione, współuzależnione.

Adres: ul. Jana Pawła II 12D Radzymin

Telefon: 570 711 065

Dowiedz się więcej »Psychologia Duszy i Ciała. Anna Pedowicz

Centrum Rehabilitacji Niemowląt i Dzieci

Centrum Rehabilitacji Niemowląt i Dzieci to miejsce, które wykorzystuje takie metody pracy z dziećmi jak: NDT- Bobath, Integracje sensoryczną, PNF i Trójpłaszczyznowa Terapia Manualna Wad Stóp u Dzieci.

Adres: ul. Traugutta 10/3 05-250 Radzymin

Telefon: 797 288 030

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 08:00-19:00
sobota: 08:00-14:00
niedziela: ZAMKNIĘTE

Dowiedz się więcej »Centrum Rehabilitacji Niemowląt i Dzieci

FizjoFunkcja

FizjoFunkcja – mobilny gabinet fizjoterapii świadczący swoje usługi na terenie powiatu wołomińskiego. Rehabilitacja w domu pacjenta. Terapia manualna, masaż leczniczy, kinesiology taping, terapia stawów skroniowo-żuchwowych.

Adres: Ul. Sikorskiego Cegielnia

Telefon: 505275000

Dowiedz się więcej »FizjoFunkcja