Przejdź do treści

wRadzyminie

Strona główna » Masaż w Radzyminie? Gdzie, za ile?

Masaż w Radzyminie? Gdzie, za ile?

  Masaż to popularny zabieg nie tylko relaksacyjny, ale i fizjoterapeutyczny. Może mieć działanie lecznicze, relaksacyjne czy pobudzające. Do czynienia możemy mieć z różnymi rodzajami masaży. Do wyboru jest np. masaż leczniczy, relaksacyjny, klasyczny czy sportowy. Usługi tego typu oferuje szereg placówek w Radzyminie. Osoby, które potrzebują masażu, mogą się umówić na wizytę do jednej z poniższych placówek:

  • Klinika LaBell – w ofercie znajduje się szeroka oferta zabiegów na całe ciało w tym między innymi masaże, m.in zdrowe plecy, relaksacyjny, aromaterapeutyczny czy świecą! Ceny zaczynają się od 90 zł. Klinika znajduje się w centrum Radzymina w Galerii Zielone Ogrody al. Jana Pawła II lokal 18 B.
  • Centrum Rehabilitacji Re-Flex — w jego ofercie znajdują się następujące rodzaje masaży: leczniczy, relaksacyjny, sportowy, limfatyczny, ajurwedyjski, Lomi Lomi, Kobido oraz z wykorzystaniem bański chińskiej. Ceny poszczególnych zabiegów wahają się od 90 do 250 złotych. Centrum znajduje się na ulicy Falandysza 11/191.
  • Centrum Rehabilitacji Kinesis – jak sami piszą, miejsce powstało z myślą o holistycznym podejściu do zdrowia, dlatego w tym miejscu możemy liczyć na masaż z użyciem Aquavibron. Adres to Słowackiego 2/14, Radzymin. Cennik zaczyna się od 70 zł/za 30 min.
  • Terapia Masażem – to kolejne miejsce na mapie naszej gminy. Można liczyć tu na masaż oraz ćwiczenia ogólnousprawniające, zarówno stacjonarnie pod adresem Kotkowskiego 13, Radzymin, jak i mobilnie.
  • Salon Odnowy Biologicznej Lira — zlokalizowany jest on przy ulicy Słowackiego 83/2. To jedyne w swoim rodzaju miejsce na mapie Radzymina z całkowicie holistycznym podejściem do klienta. Zabiegi są tu wykonywane w kameralnej atmosferze, przy dźwiękach relaksującej muzyki. Oferta salonu obejmuje masaż relaksacyjny, masaż klasyczny, masaż pleców, masaż leczniczo — relaksacyjny, masaż szyi i karku, masaż ognisty Huo Liao, masaż gorącymi kamieniami, masaż gorącym woskiem, relaksacyjny masaż twarzy oraz japoński masaż twarzy Kobido. Ich ceny wynoszą między 90 a 280 złotych.

  Loading

  0

  Napisz recenzję