Przejdź do treści

wRadzyminie

Strona główna » Li-La przyjęcia okolicznościowe

Li-La przyjęcia okolicznościowe

  • przez

W „Li-La” na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie klientów. Proponujemy Państwu organizację przyjęcia dopracowaną w najmniejszych detalach. Sala w Radzyminie „Li-La” organizuje niezapominane imprezy okolicznościowe – zarówno rodzinne, jak i firmowe, w czasie których zapewniamy perfekcyjny wystój, starannie skomponowane menu oraz profesjonalną obsługę.

Sala „Li -La” w Radzyminie to nowoczesne i wyjątkowe, a jednocześnie kameralne miejsce na spotkania w gronie rodziny, przyjaciół i znajomych. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy przestronną salę, miejsce do spędzenia czasu na świeżym powietrzu, również przy grillu, a także moc atrakcji dla najmłodszych gości. Zapewniamy doskonały nastrój, obsługę i smaczną kuchnię. Dbałość o każdy detal sprawi, że każde przyjęcie pozostawi niezwykłe wspomnienia, a kunszt naszego kucharza zamieni je w niezapomnianą przygodę kulinarną…

Doskonale wiemy, jak wiele uwagi wymagają małe dzieci. Wybierając„Li-La”, nie trzeba się o to martwić. „Li-La” dba o wszystkich gości, również tych najmłodszych.Wiemy jak ważne jest dla młodych rodziców spędzenie czasu w miłej i komfortowej atmosferze, by delektować się wyszukanymi smakami potraw.
Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, udostępniamy dla naszych kochanych pociech Kącik Malucha i plac zabaw, gdzie maluchy spędzą mile nie zapomniane chwile.

Mamy nadzieję, że znajdziecie tu wszystko co zapewni wspaniały czas zarówno Wam, jak i waszym dzieciom. „Li-La”to miejsce o niezapomnianej przyjaznej i rodzinnej atmosferze. U nas każdy znajdzie coś dla siebie…

Więcej informacji na http://www.sala-lila.pl

Zapraszamy

Adres: ul. Weteranów 64e, 05-250 Radzymin

Telefon: 692587298

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – piątek: 9.00-20.00

Sobota: 9.00-20.00

Niedziela: 9.00-20.00

Chcesz rozszerzyć swoją wizytówkę firmy w Radzyminie? Sprawdź szczegóły. | Zaproponuj zmianę

Tagi:

Dodaj komentarz

Oceń i zostaw komentarz*

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *