Przejdź do treści

wRadzyminie

Strona główna » Kwiaciarnia w Radzyminie – spis lokalnych sklepów z kwiatami

Kwiaciarnia w Radzyminie – spis lokalnych sklepów z kwiatami

  Radzymin to miasto położone w województwie mazowieckim, w powiecie wołomińskim. Choć to niewielka miejscowość, to znajdują się tam różne punkty usługowe, w tym również kwiaciarnie. W tym artykule przyjrzymy się kilku kwiaciarniom w Radzyminie, gdzie można zamówić piękne bukiety kwiatów na różne okazje.

  Zaczynamy od tej, która ma największą ilość opinii na googole w dniu (aktualizacja w dniu 18.08.2023 r.)

  KwiaciarniaJaTyKwiaty” (ocena 4,7 ze 150 opinii)

  Mieści się pod adresem aleja Jana Pawła II 3 lok. 49B, kwiciarnia ta wiele razy zasłynęła ciekawymi akcjami marketingowymi jak szukanie mini bukietów w mieście, czy ostatnia akcja fotograficzna z piękną wystawą na kształt kobiety. W ofercie każdego dnia można tutaj otrzymać kwiaty cięte, doniczkowe, prezenty czy kartki okolicznościowe.

  “Kwiaciarnia Botanika” (ocena 4,6 z 53 opinii)

  Zlokalizowana niedaleko budynku ROKiS pod adresem ul. Żeligowskiego 2, w ofercie posiada kwiaty cięte, doniczkowe, prezenty okolicznościowe, a także zajmuje się dbaniem o zieleń w biurach.

  “Kwiaciarnia Orchidea” (ocena 4,1 z 39 opinii)

  To chyba jedna z pierwszych kwiaciarni w Radzyminie, jej lokal znajduje się przy ul. Jana Kilińskiego 1, zaraz obok budynku Gminy Radzymin i parku. W tym miejscu oprócz kwiatów możesz zakupić kartki, torby okolicznościowe, ale również ciekawe prezenty wyposażenia i dodatków do wnętrz.

  “Kwiaty Wino i Mech”  (ocena 5,0 z 29 opinii)

  To kolejna Kwiaciarnia oraz Pracownia Florystyczna w Radzyminie pod adresem ul. Lecha Falandysza 6, gdzie zakupić można kwiaty cięte oraz ciekawe prezenty okolicznościowe.

  Warto zapytać bezpośrednio jakie inne usługi oferuje poszczególna kwiaciarnia, jak usługi dekoratorskie, ozdabianie sal weselnych, przyjęć kościołów czy biur.

  Jeśli szukasz kwiatów do ogrodu to warto pamiętać o Centrum Ogrodnicze Witona, które zlokalizowane jest pod adresem ul. Cypriana Kamila Norwida 22 w Radzyminie i posiada spory wybór kwiatów, roślin, nawozów czy sprzętów do ogrodu.

  W Radzyminie można znaleźć kilka kwiaciarni, a wybór zależy od naszych preferencji i potrzeb Wszystkie kwiaciarnie oferują piękne bukiety kwiatów, różnego rodzaju rośliny oraz dodatki do florystyki. Warto skorzystać z ich usług podczas organizacji uroczystości lub na specjalną okazję, aby wywołać uśmiech na twarzy bliskiej osoby.

  Loading

  0

  Napisz recenzję