Przejdź do treści

wRadzyminie

Strona główna » Kawa i ciastko w Radzyminie

Kawa i ciastko w Radzyminie

  Spotkanie z przyjaciółką czy kawa biznesowa w Radzyminie? Sami mamy takich spotkań baaardzo wiele za sobą w naszym mieście. Oferta i możliwości na szczęście powiększają się, gdzie spotkać się w Radzyminie na kawę?

  Na pierwszy rzut idzie Cukiernia Małgosia, która niedawno (chyba 3 lata temu) przeszła genialny remont, dzięki temu miejsca jest więcej, ale i klimat mocno się zmienił na plus oczywiście. Zjesz tu smaczne ciastko, wybór jest przeogromny, w sumie największy w Radzyminie jeśli chodzi o słodki dodatek do kawy czy herbaty. Możesz zamówić tu również bajgla, czy lody, a nawet tort. Wybór kawy i herbaty jest wystarczający. Miłe, wygodne wnętrze, idealne na spotkanie biznesowe czy prywatne. Ach i zapomniałam wspomnieć, że cukiernia słynie z przepysznych rurek z nadzieniem malinowym, tofii czy kilkoma innymi w zależności od sezonu!

  Kolejnym miejscem godnym polecenia na spotkanie z ciastkiem i kawą w tle jest Domek Ogrodnika. To bardzo bajeczne miejsce, stworzone w środku parku, nad stawek, pomiędzy szkołą a przedszkolem, jest częścią dawnego kompleksu pałacowo-parkowego założonego ok. 1770 r. przez księżnę Eleonorę Czartoryską. Zostało odrestaurowane w 2018-2019 roku, ze środków unijnych.

  W latach 1770 r. był to dosłownie domek ogrodnika, w ogromnym i pięknym parku na wzór tego Łazienkowego. W tym miejscu zjesz ciastko, wypijesz kawę, czy zjesz lunch, ogromnym plusem jest wspominane położenie, możesz usiąść również na zewnątrz na ogromnym tarasie nad stawem. To świetne miejsce do organizacji małego przyjęcia do 10 osób wewnątrz, oraz na zewnątrz nawet do 50, ale wtedy trzeba zamówić idealną pogodę!

  Kolejnym miejscem na kawę i ciastko jest Cukiernia Toffik, mieszcząca się przy głównej ulicy miasta ul.Konstytucji 3 Maja 16B, na miejscu znajduje się mała strefa do zjedzenia czy wypicia czegoś na miejscu, możesz zjeść tu pyszne ciacho, drożdżówkę, lody i również zamówić tort. Podobno mają tu najlepsze pączki w okolicy!

  W zasadzie to wszystko jeśli chodzi o kawiarnie w Radzyminie, każda z nich ma swój wyjątkowy klimat. Jeśli przy okazji lunchu chcesz wypić dobrą kawę to polecam Ci Restauracje Lapasta&Pizza, Scena Cegielnia czy Bar u Basi w hali sportowej. Każdy z tych obiektów posiada ekspres i może przygotować dla Ciebie kawę.

  Loading

  0 Recenzja

  Napisz recenzję