Przejdź do treści

wRadzyminie

Strona główna » Gdzie zjeść pizzę w Radzyminie? Lista 6 lokali!

Gdzie zjeść pizzę w Radzyminie? Lista 6 lokali!

  Radzymin to niewielka, lecz pełna uroku miejscowość na mapie Mazowsza. Choć nie jest to metropolia pełna wielkich restauracji i słynnych pizzerii, to i tutaj znajdziemy kilka miejsc, w których można zjeść pyszną pizzę.  W tym artykule zaprezentujemy 6 lokali oferujących w Radzyminie pizzę.

  Zaczynamy od tej, która ma największą ilość opinii na googole w dniu 26.07.2023 r.

  1.Restauracja La Pasta Pizza & Pasta Radzymin (ocena 4,6 z 1200 opinii)

  La Pasta Pizza & Pasta to jedno z najbardziej znanych miejsc w Radzyminie, jeśli chodzi o pizzę czy kuchnię włoską. Mimo, że lokal nie należy do najstarszych w mieście (istnieją od 7 lat). Umiejscowiony jest na Starym Rynku i dba o marketing, rozgłos a przede wszystkim o jakość oferowanych dań! La Pasta oferuje pizzę na wzór pizzy neapolitańskiej – wysokie ranty i cienkie ciasto. Dlatego w menu nie znajdziecie pizzy hawajskiej! Za to w sezonie serwowane są pasty i pizzę ze świeżą kurką czy szparagami. Ten niewielki lokal z ogródkiem, znany jest z autentycznego włoskiego smaku swoich dań oraz otwartej kuchni, dzięki czemu można podglądać kucharzy robiących pasty, czy zajrzeć do pizzerów kręcących placki. Dania przyrządzone są na bazie włoskich składników i świeżych ziół.  Ich pizza charakteryzuje się lekkim ciastem, używają oryginalnej mozzarelli, co daj niepowtarzalną jakość. Zespół dba o przyjemną atmosferę, a w tle słychać włoskie hity! Dodatkowo lokal oferuje zarówno możliwość jedzenia na miejscu, jak i zamówienie na wynos, w dostawie.

  2. Piccolo. Pizzeria (ocena 4,5 z 598 opinii)

  Jeszcze jednym miejscem, które warto odwiedzić, jest “Piccolo”. To restauracja z długą tradycją, jedna z pierwszych pizzeri w Gminie Radzymin. Słynąca z szerokiego menu (ponad 30 rodzajów pizzy), a także calzone, które oferuje jako jedyna w mieście! Zjesz tu pizzę na grubym spodzie, wypiekaną w piecu. Lokal oferuje zarówno klasyczne propozycje, jak margherita czy capriciossa, jak i własne, autorskie kompozycje. Rozmiary pizzy 22 cm i 32 cm, ceny od 25,50 zł.

  3. Restauracja Basico w Scena Cegielnia (ocena 4,2 z 587 opinii)

  Miejsce powstało w 2020 roku. Restauracja oferująca cienką pizzę na miejscu. Rozmiar oferowany to 32 cm, ceny od 31 zł, ponad 15 rodzajów i smaków pizzy.

  4. Da Grasso Radzymin (ocena 3,8 z 402 opinii)

  Da Grasso to znana sieć restauracji, w menu aż 36 rodzajów pizzy! Oferują pizzę grubą, soczysta i pełną różnorodnych składników. To idealna propozycja dla tych, którzy preferują amerykański styl pizzy. Dodatkowo, “Da Grasso Radzymin” oferuje możliwość skomponowania pizzy pół na pół, co jest doskonałą opcją dla osób o szczególnych preferencjach kulinarnych. Ceny od 21,90 zł, 3 rozmiary: 24, 32 i 42 cm.

  5. BROTHERS BURGER&PIZZA (ocena 4,5 z 367 opinii) – ZAMKNIĘTA Z DNIEM 15.09

  Pizza jest tu od połowy 2023, miejsce słynie raczej z burgerów oraz drink baru. Rodzaje oferowanej pizzy to: margherita, pepperoni, hawajska, capriciosa, texas, pizza burger oraz vege. Ceny zaczynają się od 27 zł, rozmiar to 32 cm. Oprócz dobrego jedzenia, goście Brothers cenią za ciekawy wystrój oraz możliwość połączenia lunchu ze słodkim deserem, których wybór jest ogromny, ze względu na kawiarnię na parterze!

  6. Włoska Lustracja Pizza&Pasta Radzymin (ocena 4,5 ze 167 opinii)

  Restauracja otwarta w 2022 roku. W menu ponad 30 rodzajów pizzy, od tradycyjnej margherity, po farmerską, pepperoni czy nawet pesto. Ceny od 30 zł, rozmiary 35 i 45 cm.

  Każdy z wymienionych lokali to gwarancja dobrej pizzy w Radzyminie. Niezależnie od tego, czy preferujesz cienkie, włoskie ciasto, czy grubszą, amerykańską wersję, znajdziesz tu coś dla siebie. Pamiętaj jednak, że najważniejsze jest to, aby cieszyć się smakiem – niezależnie od miejsca, w którym zjesz swoją pizzę. Smacznego! Czy któraś z nich jest Twoją ulubioną? Napisz nam dlaczego?

  Loading

  0 Recenzja

  Napisz recenzję

  Chcesz rozszerzyć swoją wizytówkę firmy w Radzyminie? Sprawdź szczegóły. | Zaproponuj zmianę