Przejdź do treści

wRadzyminie

Strona główna » Czy pomoc psychologa to normalność czy inność?

Czy pomoc psychologa to normalność czy inność?

W dzisiejszych czasach, na szczęście, nie ocenia się już osób udających się na terapie i wizyty u psychologa w taki sposób jak kiedyś. W aktualnym pędzie życia to wręcz potrzeba każdego z nas. Przede wszystkim to możliwość zatrzymania się tu i teraz ze swoimi myślami a przy okazji z kimś kto tych myśli nie ocenia, nie krytykuje i wysłucha z dystansem.

Rozmowa z psychoterapeutą w momentach trudnych czy kryzysowych jest dowodem na potrzebę zmiany w życiu, sposobie myślenia, postrzegania świata. Często cierpimy dlatego, że postrzegamy świat poprzez pryzmat naszych błędnych przekonań.

Anna Pedowicz to psycholog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień, terapeuta rodzinny. Pracuje z osobami dorosłymi. Prowadzi terapię indywidualną, terapię rodzinną, terapię grupową oraz warsztaty rozwojowe i grupy wsparcia.

Psychoterapia to możliwość przyjrzenia się swoim problemom, postrzeganym subiektywnie z innej perspektywy. Czasem samo wypowiedzenie swoich trudności w bezpiecznych warunkach, w obecności drugiej osoby jest już procesem leczącym.

Nasze życie jest takim, jakim uczyniły je nasze myśli.

Gdzie znajduje się gabinet?
Radzymin ul. Jana Pawła II 12D

Szukaj również w Social Mediach https://www.facebook.com/PsychologiaDuszyiCialaAnnaPedowicz

Dodaj komentarz

Oceń i zostaw komentarz*

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *