Przejdź do treści

wRadzyminie

wRadzyminie.pl

loader-image
29°C
Strona główna » Centrum Ogrodnicze Zielony Zakątek w Guzowatce – odcinek specjalny

Centrum Ogrodnicze Zielony Zakątek w Guzowatce – odcinek specjalny

  W dzisiejszym odcinku specjalnym zapraszamy Was do Centrum Ogrodniczego Zielony Zakątek gdzie?

  Odcinek specjalny z cyklu “firmy w Radzyminie”

  Gościmy wyjątkowo firmę spoza Gminy Radzymin, ponieważ po wielu zapytaniach w wiadomościach, postanowiliśmy zrobić wyjątek. Firma Centrum Ogrodnicze Zielony Zakątek w Guzowatce, wpłaciła cegiełkę dla lokalnego bohatera Filipa, który walczy z chorobą a my w zamian za to odwiedziliśmy ich z kamerą!

  Odcinek ma ponad 8 tyś wyświetleń! Obejrzyj go tutaj:

  https://www.facebook.com/watch/?v=745328104428830

  Przyznam, że jest to dla nas samych niespodzianka, ponieważ nie znaliśmy tej firmy, a jesteśmy mile zaskoczeni! Centrum Ogrodnicze Zielony Zakątek w Guzowatce, to nie tylko sklep ogrodniczy a szkółka roślin. Ogromna powierzchnia i wybór w dodatku przemiła i pomocna obsługa.

  Dziękujemy za udział i zapraszamy do odwiedzenia firmy Centrum Ogrodnicze Zielony Zakątek w Guzowatce.

  Cykl wideo o lokalnych firmach o co chodzi?

  Pod koniec 203 roku, rozpoczęliśmy odwiedzanie lokalnych firm z mikrofonem. Co tydzień prezentowaliśmy 3 firmy, które prowadzą biznes na terenie gminy Radzymin. Do końca roku, odwiedziliśmy 33 firmy publikując aż 11 wideo! Każdy z odcinków, miał ogromne zasięgi organiczne (bez promowania!). Rekordowy odcinek ma niemal 12 000 wyświetleń, średnio każdy z odcinków miał 5 000 -6 ooo wyświetleń, co jest genialnym wynikiem, biorąc pod uwagę organiczne odcinki, długość, czy formę. Więcej możesz zobaczyć tutaj: wradzyminie.pl/cykl-wideo-o-lokalnych-firmach-w-gminie-radzymin/

  Cieszymy się, że pomysł bardzo spodobał się zarówno firmom jak i oglądającym, czyli mieszkańcom. Co widoczne jest również po ilości komentarzy, udostępnień oraz odtworzeń. Dziękujemy w imieniu swoim oraz prezentowanych firm.

  Cieszymy się, że przekłada się to również na zainteresowanie ofertą lokalnych firmy, o czym wielokrotnie nam pisały. Po odcinkach odwiedzali ich nowi klienci. Wiemy, że wiele z tych miejsc, zostały poznane, dzięki tym filmom. Dziękujemy za wspieranie lokalnych firm!

  Wiemy, że przekłada się to również realnie na sprzedaż. Dlatego w 2024 roku wracamy i dalej będziemy promować firmy w takim cyklu, ale tym razem nie co tydzień, czyli 4 razy w miesiącu, a 2 maks razy w miesiącu. Pomiędzy odcinkami z cyklu “firmy w Radzyminie”  z 3 firmami, mamy pomysł również na odcinki specjalne, sondy uliczne, czy inne akcje z kuponami, czy…własną prasę!? TAK! Szczegóły niedługo!

  Jeśli prowadzisz firmę na terenie Gminy Radzymin i chcesz wystąpić w odcinku, napisz do nas:


   

  Loading

  Tagi: