Przejdź do treści

wRadzyminie

Strona główna » Akcja: “Kup prezent u lokalnej firmy w Gminie Radzymin”!

Akcja: “Kup prezent u lokalnej firmy w Gminie Radzymin”!

  Szukasz pomysłu na prezent dla bliskich? Mamy dla Ciebie gotowe rozwiązania! W dodatku możesz wesprzeć lokalny biznes w Gminie Radzymin – kup prezent u lokalnych firm!

  Z dniem 1 grudnia ruszyliśmy z akcją pt.“Kup prezent w u lokalnej firmy w Gminie Radzymin”!

  Zobacz, jakie firmy dołączyły do akcji, a także co i dla kogo możesz u nich kupić?

  1. Sauna Mocy to mobilna sauna, którą możesz zamówić w dowolne miejsce i cieszyć się prywatnym SPA! Brzmi ciekawie? Kup voucher na prezent dla bliskiej osoby w kwocie 400 zł/ wynajem za dobę!
  2. Beata Pani od Lalek to lokalne rękodzieło, którym zachwycisz się! Możesz zakupić gotowe maskotki jak misie, lalki, aniołki czy inne zwierzęta i stwory, albo zamówić coś na specjalne zamówienie!
  3.  W butiku Fashion LOOK Sylwia Wojtera, znajdziesz ubrania dla kobiet, od polskich producentów w rozmiarach od 34 do 54, możesz zabrać tam swojego Mikołaja, albo wysłać go, by zakupił na miejscu bon podarunkowy!
  4. W restauracji Scena Cegielnia możesz zakupić vouchery prezentowe od 150 zł do 500 zł, do wykorzystania w restauracji! Sprawdź również ich zakładkę scenacegielnia.pl/wydarzenia/, gdzie możesz zakupić bilet na wydarzenia w 2024 online lub stacjonarnie w restauracji!
  5. Jeśli szukasz prezentu kosmetycznego lub zabiegowego, to Klinka La Bell przygotowała coś specjalnego! Znajdziesz tu przepięknie zapakowane vouchery czy kosmetyki gotowe na prezent!
  6. Solarium Światłoterapia Radzymin to kolejny pomysł na prezent! Możesz zakupić vouchery prezentowe  oraz karnety do wykorzystania na opalanie światłem!
  7. FizjoFalcon gdzie możesz zakupić na prezent vouchery prezentowe na usługi związane z rehabilitacją.

  Prowadzisz firmę na terenie Gminy Radzymin? Chcesz zaprezentować ciekawy pomysł na prezent? Napisz do nas kontakt@wradzyminie.pl

  Loading

  0

  Napisz recenzję