Przejdź do treści

wRadzyminie

Strona główna » Agencja reklamowa w Radzyminie

Agencja reklamowa w Radzyminie

  Mianem agencji reklamowej określa się firmę świadczącą usługi z zakresu reklamy dla rozmaitych podmiotów. Jej głównym celem jest wsparcie firm, w realizacji zadań biznesowych. Agencja reklamowa odpowiada za stworzenie i utrzymanie komunikacji w poszczególnych kanałach. Do jej głównych zadań zalicza się tworzenie strategii marketingowych, przygotowywanie projektów graficznych, strony internetowej,  czy realizację reklamy np. wideo.

  Szukając sprawdzonej agencji reklamowej w Radzyminie, warto nieco bliżej zapoznać się z ofertą Agencji Marketingowej Ambitna Marka. Firma ta od ponad 9 lat działa w zakresie marketingu oraz reklamy, skupiając się na działaniach w sieci, takich jak tworzenie stron internetowych, organizacja szkoleń czy realizacja reklam video. W 2019 roku, zakres działań przedsiębiorstwa poszerzył się o budowanie sklepów i platform online. Dodatkowo, wydane zostały pierwsze kursy oraz ebooki dla osób chcących poszerzyć swoją wiedzę na temat marketingu. Ambitna Marka, znana jest z wielu akcji lokalnych, w tym charytatywnych czy wspierających firmy w czasie pandemii np. poprzez wideo reklamowe.

  Najbardziej znanym jest jednak wydarzenie o nazwie “Ambitne Śniadanie”, które realizowane były od 2018 do 2020 roku. To cykliczne, comiesięczne spotkania dla przedsiębiorców, szkolenia połączone z networkingiem, które zasłynęły w mediach okolicznych oraz Warszawskich. Skupiały wielu właścicieli małych i średnich firm.

  Ambitna Marka współpracuje z wykwalifikowanym, doświadczonym programistą, grafikiem, korektorem, montażystą, specjalistą od pozycjonowania stron internetowych oraz reklam Facebook Ads, a także z zaufaną drukarnią. Klienci doceniają agencję za profesjonalne doradztwo, perfekcyjne przygotowanie oraz kreatywne rozwiązania.

  Loading

  0

  Napisz recenzję