Przejdź do treści

wRadzyminie

Strona główna » Operator Oczyszczalni Ścieków

Operator Oczyszczalni Ścieków

    Coca-Cola HBC

    Aplikuj tutaj: 7300 – Operator Oczyszczalni Ścieków (coca-colahellenic.com)

    Twój zakres obowiązków:

    Bieżąca i zgodna z przyjętymi standardami obsługa maszyny lub grupy maszyn i urządzeń w oczyszczalni ścieków.
    Regularne, terminowe i zgodne z wymaganiami przekazywanie danych z pracy instalacji do raportów.
    Wykonywanie testów jakościowych ścieków.
    Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń na obszarze.

    Nasze wymagania:

    Wykształcenie min. średnie techniczne,
    Doświadczenie w pracy przy obsłudze linii produkcyjnych lub przy urządzeniach produkcyjnych,
    Umiejętności techniczne,
    Umiejętność pracy w zespole,
    Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym.

    Mile widziane:

    Ważne badania sanitarno-epidemiologiczne,
    Doświadczenie w pracy w oczyszczalni ścieków,
    Chęć do nauki i rozwoju.

    To oferujemy:

    premię miesięczną w wysokości do 15% wynagrodzenia,
    zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    dodatkowy urlop (3dni) + dodatkowy dzień wolny na wolontariat,
    szkolenia techniczne,
    co kwartalny deputat z produktami z naszego portfolio (Coca-Cola, Fanta, Sprite, Kropla Beskidu, Soki Cappy),
    bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych – pakiety sportowe, lunchowe, bony na zakupy,
    dostęp do stołówki pracowniczej i nieograniczony dostęp do naszych produktów,
    owocowe wtorki, środy, czwartki,
    akcje integracyjne,
    opiekę medyczną oraz psychologiczną,
    ubezpieczenie na życie,
    pracę w systemie zmianowym: 6:00 – 18:00 i 18:00 – 6:00 (zmiany 12-godzinne).