Przejdź do treści

wRadzyminie

wRadzyminie.pl

loader-image
22°C
Strona główna » Planista- kierownik logistyki

Planista- kierownik logistyki

    • Pełny etat
    • Gdziekolwiek
    • Rekrutacja została zamknięta

    Mat Dania sp. z o.o.

    MAT DANIA jest międzynarodową firmą produkcyjną wywodzącą się ze Skandynawii specjalizującą się w obróbce skrawaniem odlewów żeliwnych, a także stali i aluminium.

    Grupa Mat Dania obsługuje największe globalne marki z branży automotive, elementów hydrauliki siłowej oraz pojazdów użytkowych.

    Zakres obowiązków:

    • Odpowiedzialność za planowanie produkcji i logistyki.
    • Organizacja pracy działu, wyznaczanie celów, rozwój kompetencji, ocena pracy zespołu.
    • Podnoszenie jakości usług logistycznych w zakresie terminowości dostaw i pełnej realizacji zamówień,
    • Analiza zapotrzebowania i prognoz do zamówień i możliwości produkcyjnych.
    • Wyznaczanie priorytetów produkcji poszczególnych produktów, dbanie o dostępność materiałów, zamawianie wg. planowanego zapotrzebowania.
    • Bieżąca komunikacja z działem handlowym, produkcją i innymi działami w celu poprawny przepływ informacji o procesach logistycznych.

    Wymagania:

    • Doświadczenie zawodowe na stanowisku planisty lub kierownika ds. logistyki.
    • Umiejętność planowania i organizacji procesów logistyki.
    • Znajomość technik planowania produkcji i zarządzania zapasami.
    • Umiejętność analizowania danych i raportowania
    • Znajomość SAP.
    • Umiejętność pracy w zespole oraz zarządzania zespołem.
    • Zdolność do podejmowania szybkich decyzji i zarządzania zmianami.
    • Umiejętność zarządzania projektem i przestrzegania terminów.
    • Skrupulatność, precyzja i dbałość o szczegóły.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku biznesowym.

    Oferta:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace, po okresie próbnym na czas nieokreślony.
    • Benefity: karta Multi Sport, Medicover, Ubezpieczenie na życie.
    • Możliwość rozwoju: dofinansowanie do szkoleń i kursów podnoszących kwalifikacje.