Przejdź do treści

wRadzyminie

wRadzyminie.pl

loader-image
22°C
Strona główna » Tapicer w Radzyminie “Soft Wall Design” – odcinek specjalny

Tapicer w Radzyminie “Soft Wall Design” – odcinek specjalny

  W dzisiejszym odcinku specjalnym zapraszamy Was do firmy tapicersko- dekoracyjnej w Radzyminie “Soft Wall Design”.

  Odcinek specjalny z cyklu “firmy w Radzyminie”

  Tym razem otrzymaliśmy zaproszenie do firmy tapicerskiej, która była nam znana, ponieważ prywatnie kiedyś korzystaliśmy z jej usług. W dodatku mieści się w miejscu, gdzie jesteśmy min. 1 raz w tygodniu czyli przy targowisku, ul,Ogrodowa 4. “Soft Wall Design” bo taką nazwę nosi firma Gosi, wykonuje usługi upiększające nasze domy, czy firmy. Wykonują panele tapicerowane, łóżka zagłówki, ale także krzesła czy fotele oraz dekoracje okienne m.in zasłony, firany czy żaluzje.

  Odcinek ma ponad 14 tyś wyświetleń! Obejrzyj go tutaj:

  https://www.facebook.com/wradzyminiepl/posts/

  Dziękujemy za udział i zapraszamy do odwiedzenia firmy.

  Cykl wideo o lokalnych firmach o co chodzi?

  Pod koniec 203 roku, rozpoczęliśmy odwiedzanie lokalnych firm z mikrofonem. Co tydzień prezentowaliśmy 3 firmy, które prowadzą biznes na terenie gminy Radzymin. Do końca roku, odwiedziliśmy 33 firmy publikując aż 11 wideo! Każdy z odcinków, miał ogromne zasięgi organiczne (bez promowania!). Rekordowy odcinek ma niemal 12 000 wyświetleń, średnio każdy z odcinków miał 5 000 -6 ooo wyświetleń, co jest genialnym wynikiem, biorąc pod uwagę organiczne odcinki, długość, czy formę. Więcej możesz zobaczyć tutaj: wradzyminie.pl/cykl-wideo-o-lokalnych-firmach-w-gminie-radzymin/

  Cieszymy się, że pomysł bardzo spodobał się zarówno firmom jak i oglądającym, czyli mieszkańcom. Co widoczne jest również po ilości komentarzy, udostępnień oraz odtworzeń. Dziękujemy w imieniu swoim oraz prezentowanych firm.

  Cieszymy się, że przekłada się to również na zainteresowanie ofertą lokalnych firmy, o czym wielokrotnie nam pisały. Po odcinkach odwiedzali ich nowi klienci. Wiemy, że wiele z tych miejsc, zostały poznane, dzięki tym filmom. Dziękujemy za wspieranie lokalnych firm!

  Wiemy, że przekłada się to również realnie na sprzedaż. Dlatego w 2024 roku wracamy i dalej będziemy promować firmy w takim cyklu, ale tym razem nie co tydzień, czyli 4 razy w miesiącu, a 2 maks razy w miesiącu. Pomiędzy odcinkami z cyklu “firmy w Radzyminie”  z 3 firmami, mamy pomysł również na odcinki specjalne, sondy uliczne, czy inne akcje z kuponami, czy…własną prasę!? TAK! Szczegóły niedługo!

  Jeśli prowadzisz firmę na terenie Gminy Radzymin i chcesz wystąpić w odcinku, napisz do nas:


   

  Loading

  Tagi: