Przejdź do treści

wRadzyminie

Strona główna » Sale zabaw w Radzyminie

Sale zabaw w Radzyminie

Sale zabaw dla dzieci to ciekawa alternatywa dla placów zabaw na świeżym powietrzu. Jest to szczególnie ciekawa opcja, gdy na dworze robi się chłodno i przebywanie na placu zabaw nie jest już tak przyjemne, jak latem. Jeśli chcesz oderwać dziecko od zabaw w domu, poznać z innymi rówieśnikami podczas wspólnej zabawy, pokazać coś nowego- wybierz się do sali zabaw. 

Dziecko podczas zabawy, zdobędzie nowe doświadczenia a Ty możesz napić się herbaty i obserwować swoją pociechę.

Aby ułatwić Ci szukanie odpowiedniego miejsca, przygotowaliśmy listę dostępnych na listopad 2022, sal zabaw dla dzieci w Gminie Radzymin według opinii mieszkańców z lokalnego forum. Sprawdź!

  • Happy Kiddo przy ul. Jana Pawła II 49b. lok.16 w Radzyminie, to aż 8 tematycznych pokoi dla dzieci, zjeżdżalnia prowadząca do kulek, możliwość zorganizowania urodzin w oddzielnej sali na wyłączność. Podczas urodzin dla rodziców oddzielne miejsce na tyłach kawiarni. Sala zabaw może pomieścić jednorazowo do 60 dzieci, możliwość zakupu tortów, ciast i napoi w kawiarni.
  • Dziupla Al. Jana Pawła II 1C w Radzyminie, 5 przestronnych i wyposażonych sal, dwa dmuchańce, sala z huśtawkami i grami, piłkarzyki, basen z kulkami. Oddzielna sala urodzinowa z poczęstunkiem i stołem dla rodziców, możliwość zapisania dziecka do świetlicy, nocowanki, na warsztaty oraz wycieczki.
  • AKUKU – kulki kawa i zabawa przy ul. Lecha Falandysza 10 lok. 56 w Radzyminie. Duża, wielopoziomowa konstrukcja, kulki, zjeżdżalnie i labirynty, kącik malucha, gry planszowe, łamigłówki, układanki, organizacja urodzin, możliwość wynajęcia całego lokalu na wyłączność. Kawiarnia, duży wybór ciast i napoi.

 

Dodaj komentarz

Oceń i zostaw komentarz*

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *