Przejdź do treści

wRadzyminie

wRadzyminie.pl

loader-image
27°C
Strona główna » Rehabilitacja Radzymin i okolice

Rehabilitacja Radzymin i okolice

  Rehabilitant to specjalista, do którego udajemy się wówczas, gdy borykamy się z dolegliwościami, takimi jak ból kręgosłupa, zespół cieśni nadgarstka czy rwa kulszowa. Zakres jego usług obejmuje między innymi laseroterapię, elektroterapię czy masaż bańką chińską. Godnymi polecenia centrami rehabilitacji w Radzyminie są:

  • Centrum Rehabilitacji Kinesis – miejsce zlokalizowane przy ulicy Słowackiego 2/14, powstałe z myślą o holistycznym podejściu do zdrowia. Oferuje ono nowoczesny sprzęt fizykoterapeutyczny oraz szereg innowacyjnych rozwiązań z zakresu regeneracji powysiłkowej, takich jak tlenoterapia czy Indiba Aero Flow. Specjaliści z centrum rehabilitacji zajmują się także przeprowadzaniem konsultacji dietetycznych oraz rozpisywaniem indywidualnych, zbilansowanych diet. Skorzystać można tu z całej gamy terapii indywidualnych, w tym dla kobiet w ciąży oraz dzieci.
  • Centrum Medycznym Panorama – znajdujące się w centrum Radzymina na górze w budynku sklepu spożywczego Panorama, zaraz przy Starym Rynku 2. Prowadzone są tu kompleksowe rehabilitacje neurologiczne, kardiologiczne oraz onkologiczne. Zakres terapii jest bardzo szeroki.
  • Re – Flex – placówka znajdująca się na ulicy Falandysza 11/191, która poza rehabilitacją specjalizuje się również w fizykoterapii, uroginekologii oraz masażu. Zakres jej usług obejmuje terapię manualną, masaż bańką chińską, igłoterapię, rehabilitację neurologiczną oraz metodę PNF.
  • Zabiegownia – przychodnia rehabilitacyjna zatrudniająca wykwalifikowanych, doświadczonych fizjoterapeutów, która oferuje przystępne ceny i szybkie terminy. Znajduje się ona na ulicy Jana Pawła II 49B lok. 12, w Galerii Jezierski. Oferta placówki obejmuje krioterapię, laser, pole magnetyczne, ultradźwięki, elektroterapię oraz zabiegi wykonywane z wykorzystaniem lampy SOLLUX.

  Loading

  0 Recenzja

  Napisz recenzję