Przejdź do treści

wRadzyminie

Strona główna » Radzymin przedszkole, godne polecenia?

Radzymin przedszkole, godne polecenia?

  Wybór przedszkola to niełatwa decyzja, przed którą na pewnym etapie staje każdy rodzic. Idealna placówka tego typu powinna skutecznie wspierać rozwój dziecka, zapewniając mu odpowiednią opiekę. Do wyboru są przedszkola publiczne, niepubliczne oraz prywatne. Mieszkańcy Radzymina swoje dzieci mogą zapisać do następujących instytucji opiekuńczo – wychowawczych:

  • Przedszkole numer 1 – placówka zlokalizowana przy ulicy Batorego 10. To miejsce z wieloletnią historią, w którym wychowują się kolejne pokolenia mieszkańców Radzymina. Przedszkole znajduje się w wolnostojącym budynku otoczonym zielenią, z dala od ruchliwych ulic. Opiekę nad wychowankami sprawuje tu wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna. Sale dla dzieci są duże, przestronne i wyposażone w sprzęt oraz zabawki dostosowane do wieku dzieci.
  • Przedszkole numer 2 imienia Czerwonego Kapturka – placówka założona w 1979 roku, która od 2016 roku znajduje się w nowej lokalizacji, przy ulicy Witosa 78. Znajduje się ona w bogato wyposażonym, funkcjonalnym budynkiem z ogrodem, tarasem, placami zabaw i górką wspinaczkową. Przedszkole otaczają lasy, łąki oraz pola. W bezpośrednim jego sąsiedztwie znajdują się 2 stadniny koni, z którymi placówka współpracuje.
  • Kraina Przedszkolaka – przedszkole publiczne zlokalizowane na ulicy Kilińskiego 7. Mieści się ono w nowoczesnym budynku spełniającym wszystkie wymagane warunki techniczno – budowlane i zapewniającym dzieciom najwyższe bezpieczeństwo. Na terenie przedszkola znajduje się plac zabaw oraz przestronny ogród.

  Loading

  0

  Napisz recenzję