Przejdź do treści

wRadzyminie

Strona główna » Pudełka, catering dietetyczny w Gminie Radzymin, spis firm

Pudełka, catering dietetyczny w Gminie Radzymin, spis firm

Dieta pudełkowa to wygodne, nowoczesne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na codzienne gotowanie. Catering dietetyczny polega na dostarczaniu gotowych posiłków o ustalonej przez klienta kaloryczności. Do wyboru są tu diety klasyczne, wegetariańskie, wegańskie czy dla osób z nietolerancjami pokarmowymi. Oto kilka godnych polecenia firm oferujących dietę pudełkową, które działają na terenie Gminy Radzymin:

  • Dietlifestyle — została założona w 2015 roku i oferuje swoim klientom zestawy składające się z 5 posiłków o łącznej kaloryczności od 1000 do 3000 kcal dziennie. Ceny za 1 dzień cateringu dietetycznego wahają się tu od 48 do 73 złotych za dzień. Nowi klienci mogą skorzystać z diety próbnej 3 — dniowej w obniżonej cenie. Firma oferuje darmową dostawę.
  • Maczfit — w pełni profesjonalny catering dietetyczny dysponujący systemem HACCP certyfikowanym przez niezależnych audytorów międzynarodowej jednostki TÜ Za przyrządzanie posiłków odpowiada tu wykwalifikowany zespół dietetyków i kucharzy. Oferta firmy obejmuje 12 zbilansowanych diet. Klienci mogą skorzystać także z diety z wyborem menu, gdzie każdego dnia czeka na nich kilkadziesiąt różnych potraw.
  • SuperMenu by Anna Lewandowska — catering dietetyczny sygnowany nazwiskiem polskiej sportsmenki, dietetyczki oraz influencerki. Składa się z 3 poziomów: Dobry Start, Droga Do Mistrzostwa oraz Wyzwanie Wojownika. Klienci mają tutaj do wyboru kilkanaście różnych diet, takich jak Active, Fit czy Wzmocnienie Odporności.

Dodaj komentarz

Oceń i zostaw komentarz*

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *