Przejdź do treści

wRadzyminie

wRadzyminie.pl

loader-image
29°C
Strona główna » Pierwsza Lokalna Gazeta o Biznesie!

Pierwsza Lokalna Gazeta o Biznesie!

  Z wielką radością i ekscytacją przekazujemy informacje na temat pierwszej lokalnej gazety, kwartalnika wRadzyminie.pl o biznesie w Gminie Radzymin!

  Pierwsza Lokalna Gazeta o Biznesie wRadzyminie.pl

  Ten pomysł “chodził” za nami od dawna, wiele firm pytało nas o koszty czy skuteczność ulotek, czy reklamy w mediach drukowanych. Temat wracał do nas jak bumerang i narodził się początkowo pomysł wspólnej gazetki reklamowej dla kilku firm w okolicach połowy 2020 roku.

  Z czasem poszliśmy o krok dalej i postanowiliśmy stworzyć czasopismo biznesowe, w którym nie tylko można poczytać o lokalnych firmach, nowinkach na rynku, ale też ciekawostkach biznesowo – marketingowych.

  Gazeta wRadzyminie.pl gdzie można ją zobaczyć?

  Gazeta wRadzyminie.pl pod koniec kwietnia,  trafiła do mieszkańców gminy Radzymin poprzez kolportaż do skrzynek, podczas akcji na targowisku miejskim. Możliwy był także jej odbiór w salonie prasowym Szpilka na Starym Rynku.

  Każdy, kto chciałby ją pobrać online może to zrobić cały czas po tym linkiem: wradzyminie.pl/gazeta/

  Dziękujemy firmom za zaufanie i zaprezentowanie się w pierwszym wydaniu, a naszemu zespołowi: Adrian, Tobiasz, Kinga, Kasia za włożoną pracę!

  edit:

  Mijają 2 tygodnie od premiery naszego kwartalnika!  Nakład 1 000 sztuk rozszedł się w kilka dni! Pobrania online to kolejny tysiąc!!! W dniu odebrania druku odwiedziliśmy wszystkie firmy i z niektórymi udało nam się nagrać reakcję, możecie zobaczyć je na Facebooku pod tym linkiem:

  https://www.facebook.com/wradzyminiepl/videos/1890968087990810/

  Następne wydanie we wrześniu, ale już teraz zapraszamy Was do zarezerwowania powierzchni, szczegóły pod linkiem wradzyminie.pl/gazeta/

  Ktoś już czytał? Jak wrażenia???

  Loading

  Tagi: