Przejdź do treści

wRadzyminie

wRadzyminie.pl

loader-image
22°C
Strona główna » Odliczanie trwa – do Mistrzostw Radzymina zostało już tylko 3 dni!

Odliczanie trwa – do Mistrzostw Radzymina zostało już tylko 3 dni!

  Radzymin przygotowuje się na ciekawego i niespotykanego wydarzenia sportowego tego roku! Już za trzy dni odbędą się Mistrzostwa na radzymińskim pumptracku, które przyciągają zarówno uczestników, jak i widzów z całej okolicy. Stali bywalcy naszego toru wiedzą, że w Radzyminie trwa budowa drugiej, większej pętli toru pumptrack. To ekscytująca wiadomość, jednak wiąże się także z pewnymi niedogodnościami, na które chcielibyśmy zwrócić uwagę.

  Prace budowlane i ograniczenia parkingowe

  Z powodu trwających prac budowlanych, możemy napotkać pewne utrudnienia w poruszaniu się po terenie toru. Chociaż dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Wam jak najlepsze warunki, prosimy o wyrozumiałość i ostrożność. Co więcej, ilość miejsc parkingowych będzie mocno ograniczona. Dlatego też apelujemy do wszystkich uczestników i kibiców, aby unikali przyjazdu samochodami, jeśli to możliwe.

  Rower lub hulajnoga – najlepszy wybór na zawody

  W związku z ograniczoną ilością miejsc parkingowych, zachęcamy do przyjazdu na zawody rowerem lub hulajnogą. To nie tylko ekologiczna i zdrowa alternatywa, ale również sposób na uniknięcie problemów z parkowaniem. Radzymin oferuje liczne ścieżki rowerowe i bezpieczne trasy, dzięki czemu dotarcie na pumptrack będzie przyjemnością samą w sobie.

  Przygotujcie swoje maszyny!

  Zawody zbliżają się wielkimi krokami, więc to najwyższy czas, aby przygotować swoje rowery i hulajnogi do startu. Upewnijcie się, że Wasze maszyny są w pełni sprawne i gotowe na wyzwania, które czekają na torze. Pamiętajcie o kaskach i odpowiednim wyposażeniu ochronnym – bezpieczeństwo jest najważniejsze.

  Nie możemy się Was doczekać!

  Organizatorami wydarzenia jest Kamyk Radzymin MTB Team. Przygotowali dla Was mnóstwo atrakcji i emocjonujących wyścigów, które na długo pozostaną w pamięci. Pogoda zapowiada się znakomicie, więc nie ma żadnych wymówek – wbijajcie koniecznie!

  Do Mistrzostw Radzymina zostały tylko trzy dni! Przygotujcie się na niezapomniane wrażenia i fantastyczną atmosferę. Pamiętajcie o trwających pracach budowlanych i ograniczeniach parkingowych, dlatego najlepszym środkiem transportu będą rower lub hulajnoga. Szykujcie swoje maszyny i do zobaczenia na torze! Pogoda zagwarantowana – nie może Was zabraknąć!

  Więcej informacji na Facebook

  Loading

  Tagi: