Przejdź do treści

wRadzyminie

Strona główna » Mechanik Samochodów Ciężarowych

Mechanik Samochodów Ciężarowych

    Oferta pracy w: Daimler Truck Retail Polska Sp. z o.o.

    Opis stanowiska:

    Daimler Truck Retail Polska sp. z o.o. do zespołu w Serwisie Samochodów Ciężarowych poszukuje kandydata na stanowisko:
    Mechanik Samochodów Ciężarowych, Lokalizacja: Emilianów

    Do Twoich zadań będzie należało:
    Wykonywanie pełnej diagnostyki samochodowej i napraw według obowiązujących procedur
    Wykonywanie przeglądów okresowych przestrzegając wszystkich standardów marki

    Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:
    Wykształcenie kierunkowe: zawodowe/średnie techniczne samochodowe lub elektroniczne
    Doświadczenie w wykonywaniu usług z zakresu naprawy i diagnostyki samochodowej
    Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
    Umiejętność pracy w zespole
    Odpowiedzialność, rzetelność
    Prawo jazdy kat. B (mile widziane prawo jazdy kat. C,D)
    Gotowość do pracy w systemie zmianowym

    Czego możesz się spodziewać?
    umowa o pracę, system prowizyjny, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport/kultura, wczasy pod gruszą, zajęcia językowe, rozwój i szkolenia, pracownicze plany kapitałowe

    Klauzula informacyjna RODO

    Adres e-mail do rekrutera

    pracatrucks@daimler.com

    Loading

    0 Recenzja

    Napisz recenzję