Przejdź do treści

wRadzyminie

wRadzyminie.pl

loader-image
22°C
Strona główna » Gala Konkursu Victoria Biznesu 2024 – podsumowanie

Gala Konkursu Victoria Biznesu 2024 – podsumowanie

  13 czerwca w ScenaCegielnia odbyła się już po raz 2, Gala Konkursu Victoria Biznesu 2024 – Radzymińskie Spotkanie Biznesu, której jako WRadzyminie.pl portal o lokalnym biznesie byliśmy partnerem.

  Gala Konkursu Victoria Biznesu 2024 – podsumowanie

  Podczas wydarzenia Gala Konkursu Victoria Biznesu 2024, zostały ogłoszone wyniki konkursuVictoria Biznesu 2024 oraz wręczone nagrody dla lokalnych firm w Gmina Radzymin.
  Zgłoszeń mogły dokonać firmy, produkty i przedsięwzięcia biznesowe w 3 kategoriach, poniżej zwycięzcy oraz wyróżnieni:
  Kategoria PRZEDSIĘBIORCA duży biznes
  Zwycięska firma w tej kategorii Provitus
  Wyróżniona firma Pemes Inforsys S.A.
  Podziękowania za udział otrzymali:
  Cukiernia Bizon Bona-Agra BOOLSKA.PL
  Kategoria PRZEDSIĘBIORCA mały biznes
   Zwycięska firma w tej kategorii Creative FUN Factory
   Wyróżniona firma Studio Makijażu Permanentnego – Agnieszka Ulanowska U Basi Michał Kamiński – Sztuka Kreacji Warsztat Fryzjerski & Kosmetyki
  Podziękowania za udział otrzymali:
  Biuro Rachunkowe Helios Drinkujemy Biuro Rachunkowe “Primus” Edyta Osytek Centrum Rehabilitacji Niemowląt i Dzieci Wakacje.pl Radzymin NatClean Studio Makijażu Permanentnego – Agnieszka Ulanowska NaprawimyTo Ela Kursa-Leder
  Kategoria DEBIUT
   Zwycięska firma w tej kategorii Centrum Rehabilitacji Kinesis
   Wyróżniona firma BanoLove Klinika La Bell Harmony Wellness & Beauty
  Podziękowania za udział otrzymali:
  Butik Magia Stylu Fashion LOOK Sylwia Wojtera Radzymin Karmelovy butik Wilki Radzymin
  Kategoria RADZYMIŃSKA TRADYCJA
  Zwycięska firma w tej kategorii Cukiernia Małgosia
  Podziękowania za udział otrzymali: WafleX TAGO
  Kapituła Konkursowa wręczyła również dwa wyróżniania dla
  Pana Władysław Kolatorski oraz śp Pana Tadeusz Gołębiewski
  Gratulacje dla wszystkich, w szczególności zwycięzców i wyróżnionych!
  Dziękujemy Wam za wspólny czas a organizatorom Gmina Radzymin oraz Radzymiński Klub Biznesu za organizację!
  Pozdrawiamy także pozostałych partnerów: Wieści Podwarszawskie, Scena Cegielnia i sponsorów Cukiernia Bizon, Pemes, Coca Cola.
  Całe wydarzenie było przez nas transmitowane i możecie je obejrzeć na profilu WRadzyminie.pl portal o lokalnym biznesie
  Napiszcie które firmy są Wam bliskie i zostawcie im słowa uznania!

  Przebieg Gala Konkursu Victoria Biznesu

  Galę o godzinie 19:30 otworzył burmistrz Radzymina Krzysztof Chaciński, po kilku słowach wstępu, organizatorzy przedstawili Partnerów oraz Kapitułę Konkursu. Mieliśmy możliwość przedstawienia naszego portalu wRadzyminie.pl publiczności. Zadaliśmy też pytanie o to ile osób z sali, zna nasze działania i ręce podniosła aż 1/3 sali, to dla nas zadowalający wynik, jesteśmy młodym zespołem i portalem, tworzenie portalu rozpoczęliśmy zaledwie 2,5 roku temu.

  W dalszej części organizatorzy przeszli do ogłoszenia wyników konkursu, a około godziny 20:00 rozpoczął się występ Ireneusza Krosnego – zdania są podzielone naszej w naszej redakcji, czy był on zabawny, czy nie.  Wieczór został zakończony kolacją przygotowaną przez restaurację Scena Cegielnia oraz networking, integrację uczestników.

  Wybór laureatów Konkursu Victoria Biznesu

  Udział w konkursie Victoria Biznesu był bezpłatny i możliwy dla każdego zarówno online jak i tradycyjnie poprzez formularze drukowane. Regulamin konkursu został określony zarządzeniem Burmistrza Radzymina. Obrady i decyzje Kapituły Konkursu odbyły się w dniu 6 czerwca w Scena Cegielnia i trwały około 2-2,5h pozostawały tajne do momentu ogłoszenia wyników podczas Gali w 13 czerwca. W skład Kapituły (w sumie 10 osób) weszli eksperci, praktycy biznesu oraz laureaci pierwszej edycji konkursu. W kolejnych edycjach do udziału w pracach kapituły będą zapraszani laureaci konkursu Victoria Biznesu.

  Portal wRadzyminie.pl partnerem konkursu i gali Victoria Biznesu

  W związku z propozycją i podpisanym porozumieniem między naszym portalem a organizatorem tj. Gminą Radzymin, zdecydowaliśmy się zostać partnerem wydarzenia. Promujemy lokalność i firmy w naszej gminie, nie mogło nas zabraknąć na tym wydarzeniu, chociaż mamy co do niego kilka uwag, o czym napiszemy w niedługim czasie.

  W czasie trwania konkursu, braliśmy czynny udział w promocji wydarzenia i zachęcaliśmy firmy do zgłoszeń oraz obecności na gali w dniu 13 czerwca.

  Byliśmy również osobiście na gali, wykonując transmisję online, która jest nadal dostępna na naszym profilu na Facebooku, a także zapewniliśmy stoisko naszego portalu z możliwością pozostawienia kontaktu do współpracy. Wręczaliśmy także uczestnikom bezpłatne pakiety promocyjne firm partnerskich.

  Dziękujemy i do zobaczenia przy kolejnych okazjach!

  Loading

  Tagi: